péntek, augusztus 05, 2011

A T...

Huh, nem is tudom, hol kezdjem. Kezdem a rosszakkal, mert ha a vége jó, minden jó.

- Rossz, hogy úgy érzem, nem adtam bele magam a szervezésbe, nem voltam igazán lelkes. Sokkal jobban is csinálhattam volna, annak ellenére is, hogy ez az első szervezkedésem. Sokkal többet segíthettem volna minden egyébben, ott lehettem volna... Bár lehet, hogy csak én látom másként a dolgot.
- Rossz volt, hogy annyira kifáradtam a tábor végére, hogy 2 teljes napig a munkahelyemen használhatatlan voltam. Ez a fáradtság nagyrészt annak köszönhető, hogy éjszaka fáztam (új hálózsák kell) vagy a talaj göröngyei nyomtak (felfújható matrac alkalmazása), és ezek miatt nem aludtam. De ez egyéni problem.
- Rossz volt, hogy kevés időm maradt játszani. Egy kis uno meg egy fél parti Small worlds és Ithilien telepesei fért csak bele... A hadijátékot is kihagytam, remélvén, hogy tudok pihenni, de sajnos nem sikerült - nem tudok könnyen elaludni.

(Terveim a jövő évi táborra: Új hálózsák + matrac vitele (ha sátorban alszom), tudatosabb szervezői lét (már ha megint lesz lehetőségem), időbeosztás fontossági sorrendben.)

Ami jó volt:
- Részt tudtam venni a nemzetségi alkalmakon. Az előadásunk nekem nagyon tetszett, bár ebben is csak kis részt tudtam vállalni. De szerintem sokat jelent minden rendvezetőnek, hogy nemzetségbe tartozhat, így táborban érezheti ezáltal magát, kicsit kikapcsolódhat, mert bárhogy is nézzük, a rendi alkalom kicsit munka.
- Rendi alkalmakkor sosem áztunk el. Lelkes, kirándulni, menni vágyó csapatom volt, azt mondták, jól érezték magukat.
- 12+ és nur ein ;)
- Esti rendvez vacsik. Eleinte eléggé feleslegesnek éreztem, de a végére megkedveltem.
- A táborhely. A fedett színpad ilyen esős időben nagyon kellett. Meg a Troll is.
- Gyilkosos és jelelős játék :)
- A zászlónk! <3
- A részben koedukált fürdő :D
- A keretjáték (Faramir, Éowyn, Alphrandir, Tindis és Yazan...)
- persze a Nép, azaz mindenki, aki ott volt, még ha csak egy látogatás erejéig is.
- és természetesen: everybody dance, dance... :)

péntek, július 01, 2011

Legszívesebben

...nem is tudom, mit csinálnék, és azt hiszem, ez itt a baj. Olvastam pár hete egy cikket, hogy akár 20 perc alatt is meg lehet találni az életcélunkat. Hát. Nekem talán 20 év se lenne elég. Máskor meg beszélgetés közben jött elő a téma, hogy valójában mit szeretnék, mi a vágyam. Ez is hasonló, és ezt sem tudom. Jó lenne magammal is törődnöm. Egyre jobban megismernem magam. Csendben egyedül lenni órákig és gondolkozni magamról.

szombat, június 04, 2011

Stuarti

Voltam pénteken a Millenárison, ahol ásványbörze volt, és az egyik asztalnál siklókat lehetett kézbe venni és simogatni. Ott szerettem bele egy ilyenbe:

Lampropeltis triangulum stuartiLampropeltis triangulum stuarti

Ha lesz külön szobám, szeretnék egy ilyet is hozzá :)

kedd, május 24, 2011

..aki talpon marad

szombat, április 23, 2011

Húsvét


Mindenkinek nagyon áldott és boldog húsvéti ünnepeket kívánok!

péntek, április 22, 2011

Keresőszavak

Íme az első 5 helyezett:

25.14% rainbow
24.02% happy life
3.91% rainbow umbrella
3.35% Gyűrűk ura röviden
2.23% szivárvány színű esernyő

Ezek a szivárványos dolgok a képkeresés miatt jönnek elő - az első oldalon hozza ki az egyik bejegyzésemet. Ugyanez van a Gyűrűk Urával is. Hát, azért érdekes :D

...

Elegem van a mai napból. De nem azért, mert rossz dolgok történtek velem, hanem mert kint ezerrel süt a tavaszi nap, nekem meg itt bent a munkahelyen, a számítógép előtt kell ülnöm. De tudom, ne panaszkodjak, másoknak munkahelye sincs. Átérzem, az én kis problémám nem mérhető másokéhoz, ez most csak egy érzés, majd elmúlik. Kb. 2 óra múlva biztosan, mert akkor fogom elhagyni ezt a helyet. Na mindegy, addig fél lábon is, ahogy a mondás tartja.

csütörtök, március 17, 2011

TÁÁÁBOOOR alias Tolkien Tábor 2011



És igen, és lesz idén is és idén el fogok menni! :) :örül:
Amúgy részletek itt.

Más:
A kedvencek közé felkerült egy új képregény sorozat - nekem tetszik, érdemes belekezdeni :)
és: TAVASZ VAN! :)))

szombat, március 12, 2011

Tavaty


Az van, tavasz :) Érzem a vízben… Érzem a földben… Érzem a levegőben… :)

Amúgy meg indítok egy nyereményjátékot! A lényeg, hogy kommentben tippeljétek meg, hogy milyen keresőszóval találják meg legtöbben ezt a blogot. A nyeremény két óriás Piros Pöttyös Túrórudi (vagy igény szerint más csoki/sör) :) A tippeket két hétig fogadom el :)

csütörtök, március 03, 2011

Ismét "Pálferi"

Igen, igen, töretlenül hallgatom az internetről letöltött hanganyagokat. Magával ragadóan tud beszélni, előadni, mesélni Feri atya. Amit most ki szeretnék emelni, az csak egy mondat, a 2011.02.01-i előadás záró mondata: "...amikor a menedékeink börtönné válnak, ott kezdődik a társkapcsolat". A párválasztás hiánymotivált, illetve elégtelen okai a téma. Az előadást érdemes végighallgatni (katt ide, 2011.02.01), vagy végigolvasni (katt ide, bár itt most még nincs fenn...), remek gondolatokat oszt meg Feri atya.
Sőt, egyre többet szerepel mostanában a tévében is. Itt az első része a sorozatnak (Mikor gyermek voltam).
Amúgy friss információk a honlapon, a palferi.hu-n! :)
(Mellesleg a Facebookon is fent van már, persze csak közvetve, de lehet lájkolni :D)