csütörtök, január 25, 2007

Vizsgán innen, vizsgán túl

Most jövök fizkémről. Nem lett meg, már a beugrón elvéreztem, de hát nem is vártam mást. Nem tudtam rá tanulni. De sebaj, mert mehetek 1-jén :) Addig meg 30-án fizikára. Szép az élet, ha zajlik :)
Kéne egy kép ide, máris megkeresem...


Na ez vagyok én hobbitként :)
Jó volt a LEP :)
Mára most na ennyi.
Akikre gondolok, néha írjanak nekem... Jó lenne...

kedd, január 23, 2007

Nah igen, utoljára 12-én írtam, most 23-a van. Voltam 1-2 vizsgán a műanyagok 4esre meglett. Ma meg vegyművből (Vegyipari Műveletek) voltam írásbelin. Eredmény csütörtökön. Addig meg kellene tanulnom az egész fizkémet... Aztán meg 5 nap alatt a fizikát, ami már jobban hangzik, így esélyesebb is...
Volt szülinapom, ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek, aki felköszöntött :)
Kaptam ezt-azt, de a legnagyobb meglepit Nieltől kaptam, egy színházi belépőt A csábítás művészetére :) Az egy csodás nap volt, amikor átadta :) A Mozartban ültünk, aztán meg a Várban sétáltunk, este meg moziztunk :) Olyan remek nap volt, hogy igazi ajándék volt :)
Az origo fórumon meg szerveződik a vízöntős találkozó. Csak nehogy elfeledjem :))
Csak túl legyek a vizsgákon, utána már nem sok baj lehet :) Még szerencse, hogy telik az idő, és nem kell olyan sokat szorongani rajta. Indulok is haza, mert tanulok ezerrel fizkémre. Csak Isten és a szerencsém segíthetnek :)

péntek, január 12, 2007

Hosszú bejegyzésnek indult...

Nem is tudom, hogyan kezdjek neki.
MARHA JÓ VOLT :))) hogy őszinte legyek :)
Remek volt hobbitnak lenni - legalább 3-an fel sem ismertek elsőre :)
Aztán ami a legjobb volt: Niel is eljött! :)
Ezeket emelem ki aznapról:
- Kincső+jegyek
- infopultosok
- gillz: ezt befejeznéd? jah. Játszóház felirat festése :)
- Ankalimon kérésére zászlót "szerelek"
- erre arra sétálgatva sok bolondot - nah jó, ismerőst - látok
- Hobbit Fogadó :) meg minden, ami benne van - Szauron szeme, lembas, entvíz... Meg persze a bábjátékok - fergetegesek voltak! - gitározók-éneklők itt-ott :)
- Niel ;)
- mindenki, akit felismertem, és köszönthettem :) (meg akire nem jutott időm)
- előadások - cakkumpakk remek! a konferáló hobbitok :) a szereplők a táncok a TRAILER!!! csúcs :) meg a színdarabok - remek! Szóval csak szuperlatívuszokban és felsőfokban tudok nyilatkozni :)
Remélem, jövőre is ilyen jó lesz :)
Aztán a tanulás: 9-én voltam szervesből - meglett 3-assal! A 4-esért kérdezett volna még, csak nehezeket, én meg már menni akartam, Niel várt rám :)
Aztán fizkém eredmény nézegetése: 1 :( A pótIVzh meg aznap 10kor volt :((( Du felhívtam, másnap megírhattam egyedül a zht, ami meglett :))) Így 3-as lettem Fizkémlaborból. Ma anyagtudományból mentem, de nem tudtam megcsinálni, kevés volt rá az időm. A következő műanyagok lesz majd szerdán. Erre több időm lesz.

hétfő, január 08, 2007

:D

Csak egy kis nyúlfarknyi hozzászólás:
KKKHHHHIIIRRRÁÁÁLLLLYYY VOLT :DDD

hétfő, január 01, 2007

Új év - új hétfő :)

Elég sok minden történt velem az ünnepek alatt. Pl átéltem egy földrengést, nem mentem el arra a szilveszteri bulira, ahova meghívtak, megvígsztaltam az egyik legjobb barátom (igen, mert az is vagy nekem! vagy hogy mondjam), elmentem Nierielhez "bulizni" Öcsémmel. Kipróbáltam a vízipipát :) Almás meg epres ízesítéssel. Na meg volt csokilikőr :P És hont foglaltunk. Szóval jól telt el az est. Az éjfelet itthon töltöttük, a szokásos volt: pezsgő + virsli (sör-virsli után szabadon) :)
BÚÉK! Csak ennél rosszabb évünk ne legyen ;)

csütörtök, december 28, 2006

Csakis csütörtök

Megint itt a csütörtök, elteltek a karácsonyi ünnepi napok. Kaptam ezt-azt, új mobilt, teákat, csokikat... A tanulás nem igazán halad, de hát ez van. Mára ennyit, mert Nierielnél karácsonyozunk :)

péntek, december 22, 2006

Péntek

Most jövök fizkém labor pótzh-ról. Most már csak meglesz :)
A tárgyakat végül sikeresen felvettem 2 órai kínlódással az Öcsém gépén. Most már minden rendben, csak az ütközéseket simítgatom még.
Voltam Verőcén Niellel karácsonyozni, ami remek volt! Volt gyertya, karácsonyi díszítés, karácsonyi dalok kaziról meg persze ajándékok :) Én egy gyönyörű, halványzöld nyakéket kaptam, sk dobozban :) Ma még veszek ezt-azt pl. Nierielnek, meg Anyunak.

Valószínűleg idén már nem írok ide, szóval boldog és szeretetteljes karácsonyt ;) Meg búék!

hétfő, december 18, 2006

Hajtépős hétfő

Itt ülök hajnali 6 körül a gép előtt és igyekszem felvenni a tárgyaimat szegény, otthoni betárcsázós modemmel. Elvetélt ötlet. De legalább már be tudtam jelentkezni. Tárgyakat látom, de felvenni... percekig tarthat, mire elfogadja a jelentkezést. Gondolom, rrajtam kívül jópáran ugyanezzel bajlódnak most...
De még semmit sem tudtam felvenni. Nem akar vki Neptunhoz fohászkodni? :)))
Öcsém kedves meg particionálta a merevlemezt, ami nem is lett volna olyan nagy baj, hacsak nem fagy le a negyedénél... Volt adat, nincs adat, de szerencsére van bm. az Ő gépén, csak két héttel ezelőtti. Még szerencse, hogy nem 'főműsoridőben' csiDe hát nem kell panaszkodni, még megmenthetők az adatok. Vagy egy Öccsel gkevesebb lesz >:D

péntek, december 15, 2006

Péntek - pihenés nélkül

Csak annyit még Fizkém labor zh rlőtt, hogy tegnap nagyon jól éreztem magam a kóruskarácsonyon, sokat énekeltünk. Ma megyek segíteni az Apassionatásoknak.
Rohanok, mindjárt kezdünk!

szerda, december 13, 2006

Szerda - szerintem

Nah. Tudom, hogy nem túl mélyenszántó gondolatok találhatók e helyütt, de ez abból fakad, hogy ahhoz nekem élőhang kell. Vagy nagyon sok idő meg papír és toll (esetleg notepad). :)
Itt volt már a Télapó, most meg Luca. Féltávot elértük, most már csak ugyanennyit kell megtenni a célig. Örömmel megyek misékre. Lehet, hogy egy kicsit bolond vagyok. Na jó, ez nem kérdés, de lehet, hogy még vmi más is :)
Elég jól állok eddig tanulmányilag. Szeretnék ösztöndíjat kapni. Szeretném mihamarabb elvégezni az egyetemet, hogy aztán mihamarabb dolgozhassak, és támogathassam Anyuékat, mert nagyon nehéz és egyre nehezebb megélni. De nem is essen ilyenekről több szó, hiszen szép ez a nap ;)