csütörtök, június 29, 2006

Már megint csütörtök :)

Újabb 1 hét telt el ebből az évből. Végig szenvedtem, mert bár tanulnom kellett volna, de sehogyan sem ment. A nagy melegben csak pihegni tudtam az ágyban, étvágyam egyáltalán nem volt - le is fogytam -, és elegem volt. Tehát a mai szerves vizsgára is úgy jöttem el, hogy csak a csoda segíthet, semmi más. A csoda elmaradt, de egyáltalán nem tud érdekelni. Itt a nyár végre, szabad vagyok, sok-sok helyre elmegyek, a tankönyvekre, jegyzetekre rá se nézek. Sokat leszek a napon, hogy végre valamelyest lebarnuljak, sokat leszek Niellel, megyek MTT táborba, fogok dolgozni, ma meg indulok a kórustáborba, Siófokra :)
Az elmúlt hétről csak annyit, hogy hétfőn végre találkozhattam Niellel! Annyira hiányzott már... Nagyon örültem. Másnap meg eljött hozzám :) Sétáltunk 1 órát. Aztán szerdán is meglátogatott :))) És ismét gazdagodott a Tőle kapott vörös rózsa gyűjteményem :) Nah, indulok haza, mert még pakolászok, negyed 2-kor indul a vonatom :)

csütörtök, június 22, 2006

Csütörtöki csemege

Igen, végre, meglett másodszorra a FizKém vizsgám, ráadásul hármasra :D Azt hittem, hogy a kettesért húzza addig, meg kérdezget, de nem. Kellemes meglepetés volt :) Utolsó voltam, ahogy kiértem, hívtam Nielt, aztán meg Anyumat :) Veletek is megosztom örömöm, örüljetek velem ;)
Nah, ennyit az örömködésből, mert kell még tanulni egy még nehezebb vizsgára, szerves kémiára... :/
De még örvendetes, hogy Niel már jobban van, pénteken, de legkésőbb szombaton láthatom végre! Úgy hiányzik... Meg Nieriel is, mivel Ő most kint van Németországban. Meg Lantasíriel barátnémról sincs semmi hír...

kedd, június 20, 2006

Kedvetlen kedd

Ááá, ez a nap nem jó, úgy ahogy van. Illetve volt. Legalábbis eddig. Niel megbetegedett, tegnap 39 fokos lázzal feküdt hűtőfürdőben, de előtte még írt egy matek vizsgát. Tehát ma nem jöhetett elém. Nekem meg ma nem sikerült a fizkém, mehetek megint. Utálom az egyenleteket...
Viszont a hétvége, azon belül a szombat csodás volt!
Nielék nyaralájóban voltam, annyira szép hely és a szülei is kedvesek.
Csodásan éreztem magam, remélem, lesz még ilyen alkalom :)

csütörtök, június 15, 2006

Milyen nap is van ma? - Csütörtök

Nah, igen, kissé nem tudom, mi is van. Az biztos, hogy eddig mindenem meglett kettessel. Az a labod zh is, meg a VegyMűv is. Egész jól állok.
Most kedden írtam a VegyMávet, utána meg elvitt Niel a Szerájba és degeszre ettem magam - vagy 1 kilót visszahíztam, mert most 2-t fogytam - aztán Margitsziget - csodás volt. Meg voltunk még előtte is sok helyen, pénteken pl. a Lord Tennysonban, aztán meg séta a Dunaparton :)

Egy kép a legutóbbi kirándulásról: (elneveztük Sárkánysziklának, mert olyan, mintha a sárkány feje lenne :)


Szerintem sok mindent kifelejtettem. Mentségemre csak annyi, hogy azt se tudtam, milyen nap is van ma. De majd 6-kor kórus, holnap meg Synithos :)

szerda, június 07, 2006

Hihetetlen hétfő, kibírhatatlan kedd, szenvedő szerda

Hát a hétfő... Kirándulást terveztünk, de az időjárás miatt, nem lett belőle semmi. Viszont lett helyette egy mozi Niellel :) Az Eltakarítónőt néztük meg, nagyokat nevettünk rajta :) Aztán meg elsétáltunk a Ráday utcába és beültünk a Vörös Oroszlánba, ahol is annyira jól elvoltunk, olyan csodálatos volt, hogy sírtam örömömben :) Mondjuk ehhez az is hozzájárult, amit egészen lent már taglaltam. De lényegtelen. Örömmámorban úsztam, és ez csak fokozódott a hazaúton, mivel immár sokadszorra hazakísért :) És vagy 1 órán keresztül 'búcsúzkodtunk'. Nem bírtam elengedni, nem mehet el, maradjon még. Aztán avval végződött, hogy már fél 10 van (holott napnyugta felé érkeztünk a kapu elé)... Majd kiugrottam a bőrömből, annyira szeretem!
Kedd. Azért kibírhatatlan, mert tanulás. Meg Nieltelenség :) Na, szóval nagyon, de nagyon hiányzott, mint eddig talán nem is. De kitartottam, mert tudtam, hogy másnap találkozunk!
Szerda. Bementem zht írni. Azt a labor pót-pót zht. Sokszor eszembe jutott Niel. Kilépve sehol senki :( Körbenézek, semmi. Veszem a mobilom, látom smsem jött. Nem tud jönni, mert belázasodott :'((( De holnap (óh, holnap) jön majd kóruspróbára :) Még egy nap, amit nélküle kell elviselnem. De annál szebb a viszontlátás (és -hallás, és -érzés...)
Le melin Niel Legkedvesebb!

Az ám, de utóbb -még aznap - felhívtam, mert a közelében jártam, és lejött :)) Margitszigeti séta lett belőle, remek volt :) Nem volt annyira beteg, és nem kaptam el Tőle semmit sem :)

szombat, június 03, 2006

Hosszú szombat

Hosszabb kihagyás után...

Te jó ég, jó régen írtam ide bármit is, nem tudom mindet bepótolni...
Azzal kezdem, hogy azt a labor pót-pót zh-t még nem ismételhettem meg, de az egyik HÖK-ös már dolgozik rajta... Hátha... Beindultak a vizsgák, most is tanulnom kellene, de egyáltalán nem megy. Csütörtökön kóruspróba volt, Niel megint hazakísért :) Ej, de szeretem :)
Aztán, illetve előtte meg (talán szerdán?) Nieriellel elmentünk szandálra vadászni :) Neki elég sok tetszett, de az Anyukájának is megmutatja még, nekem meg alig-alig, aztán láttam egyet, ami megtetszett, és meg is vettem :) Mondjuk az utolsó helyen (ahol akár kezdhettünk volna is, mert oda mindenképp bementünk volna :)) De a lényeg, hogy van egy jó szandálom, sőt, láttam egy másikat is, ami egészen olcsó volt, és csütörtökön Anyummal meg is vettük (Ő is kapott egy hasonlót). Tegnapi (meg az azelőtti) Synithos is remek volt, mindkettő végén Niel várt rám :) Tehát a Synithos tagjai is megláthatták a Lovagomat :))) Bocsánat, hogy nem mutattam be, csak kicsit szétszórt voltam. Meg a rózsa is elvarázsolt, amit hozott :) Aztán onnan teázóba akart vinni, de én nem voltam annyira jól, azaz éhes voltam, és végül pizzáztunk egy nagyon jót :)
Voltunk kirándulni is, most Anyukám, Nieriel, Niel és én voltunk a Pilisben :) Nagyon jó volt :) Lett jó sok kép is :)
Meg lehet, hogy hétfőn is megyünk. Várom, mert Niel is jön :)

szerda, május 24, 2006

Egy borzalmasan induló szerda :'(

Azzal kezdődött, hogy labor zh. Ez eddig csak kellemetlen volt, de kiderült, hogy a Neptunon jelentkezni kellett rá (IV díjat már kifizettem, holott azt meg nem kellett volna) és aki nem jelentkezett nem írhatja meg... Teljesen elszomorodtam, buktam 5 kreditet, legalább fél évet... meg főleg amiatt, hogy teljesen feleslegesen készültem egy csomót rá. Tehetetlen vagyok. De majd jön még Niel és talán megvigasztal...
Az előző hetem nagyjából jól telt, sokat készültem a zh-ra. Szerintem meg is lett volna... :'''((((
Most nem írnék többet, nem látom értelmét.

hétfő, május 15, 2006

Na, ez egy jó hétfő

Hát igen, jó hétfő, de kezdjük a hét végétől :)
A csütörtöki próba jól ment, kezdjük érezni a dallamot. Utána meg elmentünk fagylaltozni Niellel :) Pénteken zh volt, aztán meg Niellel találka, felsétáltunk a Gellért hegyre - rengeteg turista a Citadellánál, de mi nem zavartatjuk magunkat :) Aztán irány haza, mert sms-t kaptam C.-től, hogy hozzam el az indonéz furulyámat Synithosra. Otthon gyors beszámoló után felkaptam a furulyát és irány az ADS. Na, igen, de marha mázlimra az Örsön összetalálkozok a színjátszósokkal (C.,g.,K.,N.,+ Sz.) és a 76-osra még épphogy feljutunk, és még épphogy elér minket Rénszarvastárs :)
Igen, most nem az ADS-en, hanem Rákosligeten volt a próba :) Na, odaérvén a buszmegállóban megtaláltuk R.-et és konstatáltuk, hogy milyen finom fagyit eszik, és mi is vettünk :) Aztán később befutott E. és még később megérkezett E. és G. is, és indulhattunk a Helyre. Jól eltelt az idő, a beszédgyakorlatot ki is hagytuk. Aztán zártam, és hazagyalogoltam, át a patakon, énekelve, a lenyugvó napot nézve... különleges hangulat volt... Sehol senki, lehunytam a szemem, csak a madarak és a bogarak hangja, és távol egy kutya ugatott... Megismételhetetlen.
Szombaton tanulnom kellett volna, de nem igazán ment. Este meg moziba mentem egy (film lev.csatornás) ismerősömmel, Meldataroval és megnéztük a Casanovát. Várakozásomon felüli volt, tetszett :) Megkaptam Tőle az Én, Pán Péter és a Moulin Rouge-t DVD-n, és otthon Anyuval meg is néztük ez utóbbit :)
Aztán meg vasárnap. Tanulnom kellett volna, de nem :) Este mise, utána találkoztam Nieriellel, az Édesanyjával és kutyusával, Sunnyval, hogy egy kicsit vigasztaljam, vagy mi. "A hiba az Ön leányában van" :)
Ja, és ma. Kiderült, hogy nem kellett volna tanulnom, mert megvan a 2-es :D Szóval végül is jól jártam. Találkoztam kétszer is Niellel, kaptam valami eszméletlen finom bon-bont - mogyi mogyi hátán :) Csak mikor találkozom Vele, akkor tudatosul bennem, mennyire is hiányzik, ha éppen nincs velem, és hogy nagyon szeretem.

csütörtök, május 11, 2006

Napos-szeles csütörtök

Túl vagyok pár zh-n, de még előttem van 1-2, a vizsgaidőszakról nem is beszélve. Felvettem már a vizsgáimat, most azon drukkolok, hogy sikerüljenek majd...
Kedden csak néhány percre találkoztunk Niellel, mert zh-ra készültem. Szerdán meg egyáltalán nem jöttem be, viszont sms-t váltottunk. A szerdám amúgy jó gyorsan eltelt, varrogattam gombot vissza az ingemre (ez szép magyar mondat :P), bőrgyógyászhoz mentem a gombáimmal :) Aztán gyógyszertár: beüti az első tételt, ami a gomba ellen szedendő kapszula. Nézem: majdnem 4000 forint (támogatással)! Ööö, ezt most nem kérném, nincs nálam ennyi pénz. Nem hittem volna, hogy 4 db kapszula ilyen drága... Délután meg Anyuval császkáltam, kerestünk nekem blézert meg szandált, de egyiket sem találtunk. De legalább ettünk finom erdei öntetes fagyit.
Most meg GP.-kal beszélgetek MSN-en :) Na, szép napom lesz még, mivel 5-kor vár a Lovag a próba előtt :)

hétfő, május 08, 2006

Egy tűrhető hétfő

Na igen, csak azért tűrhető, mert találkoztam Niellel. Megbeszéltük tegnap, hogy az első óra előtt találkozunk, de az anyamvaadt expressz olyan lassan ment, hogy csak pár percet láthattam Őt. De azért ezt megtoldtam a zh-ja előtt még pár perccel :)
Ami pedig nem jó: zh zh hátán. Na meg konzultációk. Hogy fog nekem ez sikerülni? Összeszedem magam ;)
Az előző héten meg nem tudtam kóruspróbára menni, mert akkor volt konzultáció. A Synithos is elmaradt, a ballagások miatt. Az Öcsém is elballagott, ma meg szurkolok, hogy jól teljesítsen :) HAJRÁ ÖCS! (biztos menni fog Neki, mert a tőlem kapott sk "ÖCS" feliratú zokni van rajta :))
Szombat és vasárnap tanulással telt. Szombat reggel meg elfelejtettem angoltanításra menni :) Vasárnap szerencsésen bepótoltam ;) Meg voltam Nierielnél is mindkét nap. Jól elökörködtünk :) Pl. Engel der Muse :) Azaz német Fantom éneklésével :D
Nah, ma még előttem 2 konzultáció meg egy zh, szóval... le melin Niel!