Azzal kezdődött, hogy labor zh. Ez eddig csak kellemetlen volt, de kiderült, hogy a Neptunon jelentkezni kellett rá (IV díjat már kifizettem, holott azt meg nem kellett volna) és aki nem jelentkezett nem írhatja meg... Teljesen elszomorodtam, buktam 5 kreditet, legalább fél évet... meg főleg amiatt, hogy teljesen feleslegesen készültem egy csomót rá. Tehetetlen vagyok. De majd jön még Niel és talán megvigasztal...
Az előző hetem nagyjából jól telt, sokat készültem a zh-ra. Szerintem meg is lett volna... :'''((((
Most nem írnék többet, nem látom értelmét.
szerda, május 24, 2006
hétfő, május 15, 2006
Na, ez egy jó hétfő
Hát igen, jó hétfő, de kezdjük a hét végétől :)
A csütörtöki próba jól ment, kezdjük érezni a dallamot. Utána meg elmentünk fagylaltozni Niellel :) Pénteken zh volt, aztán meg Niellel találka, felsétáltunk a Gellért hegyre - rengeteg turista a Citadellánál, de mi nem zavartatjuk magunkat :) Aztán irány haza, mert sms-t kaptam C.-től, hogy hozzam el az indonéz furulyámat Synithosra. Otthon gyors beszámoló után felkaptam a furulyát és irány az ADS. Na, igen, de marha mázlimra az Örsön összetalálkozok a színjátszósokkal (C.,g.,K.,N.,+ Sz.) és a 76-osra még épphogy feljutunk, és még épphogy elér minket Rénszarvastárs :)
Igen, most nem az ADS-en, hanem Rákosligeten volt a próba :) Na, odaérvén a buszmegállóban megtaláltuk R.-et és konstatáltuk, hogy milyen finom fagyit eszik, és mi is vettünk :) Aztán később befutott E. és még később megérkezett E. és G. is, és indulhattunk a Helyre. Jól eltelt az idő, a beszédgyakorlatot ki is hagytuk. Aztán zártam, és hazagyalogoltam, át a patakon, énekelve, a lenyugvó napot nézve... különleges hangulat volt... Sehol senki, lehunytam a szemem, csak a madarak és a bogarak hangja, és távol egy kutya ugatott... Megismételhetetlen.
Szombaton tanulnom kellett volna, de nem igazán ment. Este meg moziba mentem egy (film lev.csatornás) ismerősömmel, Meldataroval és megnéztük a Casanovát. Várakozásomon felüli volt, tetszett :) Megkaptam Tőle az Én, Pán Péter és a Moulin Rouge-t DVD-n, és otthon Anyuval meg is néztük ez utóbbit :)
Aztán meg vasárnap. Tanulnom kellett volna, de nem :) Este mise, utána találkoztam Nieriellel, az Édesanyjával és kutyusával, Sunnyval, hogy egy kicsit vigasztaljam, vagy mi. "A hiba az Ön leányában van" :)
Ja, és ma. Kiderült, hogy nem kellett volna tanulnom, mert megvan a 2-es :D Szóval végül is jól jártam. Találkoztam kétszer is Niellel, kaptam valami eszméletlen finom bon-bont - mogyi mogyi hátán :) Csak mikor találkozom Vele, akkor tudatosul bennem, mennyire is hiányzik, ha éppen nincs velem, és hogy nagyon szeretem.
A csütörtöki próba jól ment, kezdjük érezni a dallamot. Utána meg elmentünk fagylaltozni Niellel :) Pénteken zh volt, aztán meg Niellel találka, felsétáltunk a Gellért hegyre - rengeteg turista a Citadellánál, de mi nem zavartatjuk magunkat :) Aztán irány haza, mert sms-t kaptam C.-től, hogy hozzam el az indonéz furulyámat Synithosra. Otthon gyors beszámoló után felkaptam a furulyát és irány az ADS. Na, igen, de marha mázlimra az Örsön összetalálkozok a színjátszósokkal (C.,g.,K.,N.,+ Sz.) és a 76-osra még épphogy feljutunk, és még épphogy elér minket Rénszarvastárs :)
Igen, most nem az ADS-en, hanem Rákosligeten volt a próba :) Na, odaérvén a buszmegállóban megtaláltuk R.-et és konstatáltuk, hogy milyen finom fagyit eszik, és mi is vettünk :) Aztán később befutott E. és még később megérkezett E. és G. is, és indulhattunk a Helyre. Jól eltelt az idő, a beszédgyakorlatot ki is hagytuk. Aztán zártam, és hazagyalogoltam, át a patakon, énekelve, a lenyugvó napot nézve... különleges hangulat volt... Sehol senki, lehunytam a szemem, csak a madarak és a bogarak hangja, és távol egy kutya ugatott... Megismételhetetlen.
Szombaton tanulnom kellett volna, de nem igazán ment. Este meg moziba mentem egy (film lev.csatornás) ismerősömmel, Meldataroval és megnéztük a Casanovát. Várakozásomon felüli volt, tetszett :) Megkaptam Tőle az Én, Pán Péter és a Moulin Rouge-t DVD-n, és otthon Anyuval meg is néztük ez utóbbit :)
Aztán meg vasárnap. Tanulnom kellett volna, de nem :) Este mise, utána találkoztam Nieriellel, az Édesanyjával és kutyusával, Sunnyval, hogy egy kicsit vigasztaljam, vagy mi. "A hiba az Ön leányában van" :)
Ja, és ma. Kiderült, hogy nem kellett volna tanulnom, mert megvan a 2-es :D Szóval végül is jól jártam. Találkoztam kétszer is Niellel, kaptam valami eszméletlen finom bon-bont - mogyi mogyi hátán :) Csak mikor találkozom Vele, akkor tudatosul bennem, mennyire is hiányzik, ha éppen nincs velem, és hogy nagyon szeretem.
csütörtök, május 11, 2006
Napos-szeles csütörtök
Túl vagyok pár zh-n, de még előttem van 1-2, a vizsgaidőszakról nem is beszélve. Felvettem már a vizsgáimat, most azon drukkolok, hogy sikerüljenek majd...
Kedden csak néhány percre találkoztunk Niellel, mert zh-ra készültem. Szerdán meg egyáltalán nem jöttem be, viszont sms-t váltottunk. A szerdám amúgy jó gyorsan eltelt, varrogattam gombot vissza az ingemre (ez szép magyar mondat :P), bőrgyógyászhoz mentem a gombáimmal :) Aztán gyógyszertár: beüti az első tételt, ami a gomba ellen szedendő kapszula. Nézem: majdnem 4000 forint (támogatással)! Ööö, ezt most nem kérném, nincs nálam ennyi pénz. Nem hittem volna, hogy 4 db kapszula ilyen drága... Délután meg Anyuval császkáltam, kerestünk nekem blézert meg szandált, de egyiket sem találtunk. De legalább ettünk finom erdei öntetes fagyit.
Most meg GP.-kal beszélgetek MSN-en :) Na, szép napom lesz még, mivel 5-kor vár a Lovag a próba előtt :)
Kedden csak néhány percre találkoztunk Niellel, mert zh-ra készültem. Szerdán meg egyáltalán nem jöttem be, viszont sms-t váltottunk. A szerdám amúgy jó gyorsan eltelt, varrogattam gombot vissza az ingemre (ez szép magyar mondat :P), bőrgyógyászhoz mentem a gombáimmal :) Aztán gyógyszertár: beüti az első tételt, ami a gomba ellen szedendő kapszula. Nézem: majdnem 4000 forint (támogatással)! Ööö, ezt most nem kérném, nincs nálam ennyi pénz. Nem hittem volna, hogy 4 db kapszula ilyen drága... Délután meg Anyuval császkáltam, kerestünk nekem blézert meg szandált, de egyiket sem találtunk. De legalább ettünk finom erdei öntetes fagyit.
Most meg GP.-kal beszélgetek MSN-en :) Na, szép napom lesz még, mivel 5-kor vár a Lovag a próba előtt :)
hétfő, május 08, 2006
Egy tűrhető hétfő
Na igen, csak azért tűrhető, mert találkoztam Niellel. Megbeszéltük tegnap, hogy az első óra előtt találkozunk, de az anyamvaadt expressz olyan lassan ment, hogy csak pár percet láthattam Őt. De azért ezt megtoldtam a zh-ja előtt még pár perccel :)
Ami pedig nem jó: zh zh hátán. Na meg konzultációk. Hogy fog nekem ez sikerülni? Összeszedem magam ;)
Az előző héten meg nem tudtam kóruspróbára menni, mert akkor volt konzultáció. A Synithos is elmaradt, a ballagások miatt. Az Öcsém is elballagott, ma meg szurkolok, hogy jól teljesítsen :) HAJRÁ ÖCS! (biztos menni fog Neki, mert a tőlem kapott sk "ÖCS" feliratú zokni van rajta :))
Szombat és vasárnap tanulással telt. Szombat reggel meg elfelejtettem angoltanításra menni :) Vasárnap szerencsésen bepótoltam ;) Meg voltam Nierielnél is mindkét nap. Jól elökörködtünk :) Pl. Engel der Muse :) Azaz német Fantom éneklésével :D
Nah, ma még előttem 2 konzultáció meg egy zh, szóval... le melin Niel!
Ami pedig nem jó: zh zh hátán. Na meg konzultációk. Hogy fog nekem ez sikerülni? Összeszedem magam ;)
Az előző héten meg nem tudtam kóruspróbára menni, mert akkor volt konzultáció. A Synithos is elmaradt, a ballagások miatt. Az Öcsém is elballagott, ma meg szurkolok, hogy jól teljesítsen :) HAJRÁ ÖCS! (biztos menni fog Neki, mert a tőlem kapott sk "ÖCS" feliratú zokni van rajta :))
Szombat és vasárnap tanulással telt. Szombat reggel meg elfelejtettem angoltanításra menni :) Vasárnap szerencsésen bepótoltam ;) Meg voltam Nierielnél is mindkét nap. Jól elökörködtünk :) Pl. Engel der Muse :) Azaz német Fantom éneklésével :D
Nah, ma még előttem 2 konzultáció meg egy zh, szóval... le melin Niel!
kedd, május 02, 2006
Egy csodás kedd :)
Na, ez alatt a hosszú hétvége alatt sokminden történt, el is kezdem a szombatnál: Délelőtt angol okítás, estefele meg majális a Vida-dombon, musical-összeállítás Csengeri Attilával (!) és Mahó Andreával. Énekelték a Fantom nótát is, remek volt! Nieriellel és Anyukámmal mentünk és találkoztunk volt biosz-föci tanárunkkal, aki jól ellátott minket finom borral :) Vettünk perecet, bort és vattacukrot is :) Meghallgattunk még vmi Edmondot aztán eljöttünk. Aztán a csodás vasárnap :) Kirándulni ment az egész család és... Niel is jött velünk! Dobogókőről tettünk egy gyönyörűszép körsétát, és nagyon kellemes volt! Nagyon szeretem az erdőket!!! :) Aztán meg hétfőn moziba mentünk - én és Ő. az Egy gésa emlékiratait néztük meg, aztán beültünk egy cukiba, és cukiztunk :) Aztán a csodás kedd: a hosszú és fárasztó labor után egy vörös rózsával várt rám! Hát én odáig voltam Érte! Annyira megörültem Neki (meg a rózsának), hogy csak na :) Aztán megint hazáig kísért :)
péntek, április 28, 2006
Netes dolgok
Épp teljesen mást kerestem a neten, de annál sokkal jobbat találtam a www.netorian.hu/-n. Nielnek ajánlva :)
" Te vagy a szívem kuglófjának egyetlen szem mazsolája! "
"Cukor? Nem! Csoki? Nem! Gondolkozzunk... Méz? Hmm... A csudába! Egyszerűen nem jut eszembe semmi, ami olyan édes, mint te. "
" Fontos üzenetem van a számodra: amikor írom, rád gondolok, amikor küldöm rád gondolok, amikor megkapod rád gondolok és most is rád gondolok. "
"Azt tanultam, hogy egy nap 24 óra, egy óra 60 perc, egy perc 60 másodperc. Azt nem tudtam, hogy egy másodperc nélküled maga az örökkévalóság..."
"Ha te nem volnál, érzéseim csak a régmúlt érzések árnyképei volnának!"
Johann Wolfgang Goethe: Rád gondolok
Rád gondolok, ha nap fényét füröszti
a tengerár;
rád gondolok, forrás vizét ha festi
a holdsugár.
Téged látlak, ha szél porozza távol
az utakat;
s éjjel, ha ing a kis palló a vándor
lába alatt.
Téged hallak, ha tompán zúg a hullám
és partra döng;
a ligetben, ha néma csend borul rám,
téged köszönt.
Lelkünk egymástól bármily messze válva
összetalál.
A nap lemegy, csillag gyúl nemsokára.
Oh, jössz-e már?!
(Szabó Lőrinc fordítása)
Mára ennyi idézet. Mára még van egy találkám és egy Synithosom. És legyen elég időm...!
" Te vagy a szívem kuglófjának egyetlen szem mazsolája! "
"Cukor? Nem! Csoki? Nem! Gondolkozzunk... Méz? Hmm... A csudába! Egyszerűen nem jut eszembe semmi, ami olyan édes, mint te. "
" Fontos üzenetem van a számodra: amikor írom, rád gondolok, amikor küldöm rád gondolok, amikor megkapod rád gondolok és most is rád gondolok. "
"Azt tanultam, hogy egy nap 24 óra, egy óra 60 perc, egy perc 60 másodperc. Azt nem tudtam, hogy egy másodperc nélküled maga az örökkévalóság..."
"Ha te nem volnál, érzéseim csak a régmúlt érzések árnyképei volnának!"
Johann Wolfgang Goethe: Rád gondolok
Rád gondolok, ha nap fényét füröszti
a tengerár;
rád gondolok, forrás vizét ha festi
a holdsugár.
Téged látlak, ha szél porozza távol
az utakat;
s éjjel, ha ing a kis palló a vándor
lába alatt.
Téged hallak, ha tompán zúg a hullám
és partra döng;
a ligetben, ha néma csend borul rám,
téged köszönt.
Lelkünk egymástól bármily messze válva
összetalál.
A nap lemegy, csillag gyúl nemsokára.
Oh, jössz-e már?!
(Szabó Lőrinc fordítása)
Mára ennyi idézet. Mára még van egy találkám és egy Synithosom. És legyen elég időm...!
szerda, április 26, 2006
Fagyi :P
A keddi napon megvárt (az egyébként elég jól sikeredett) labor után. Egy meglepetéssel - gitárral! Leültünk egy padra, és énekelgetett egy keveset :)
Aztán felvetette, hogy menjünk fagyizni. Ismer egy helyet az Oktogonnál, ahol nagyon finom fagyit lehet kapni nagyon finom ostyában. Én meggy-sárgabarack, Ő szeder-meggy. Annyira finom volt, az enyém is, az Övé is, meg egyszerre is :) Megint hazáig kísért :)
Szerda, azaz ma: Délelőtt az energiatermelés labor előtt 3 percre találkozhattunk, nagyon kevés volt, ezért megvártam az órája után és még eltöltöttünk egy jó órát együtt. Aztán tanulhattam, mert este 6-kor labor Zh volt. Remélem, jól sikerült...
Jah, és megint írt egy verset a Kedves :) Talán leírom majd ide. Na meg persze, megint Nierielnél vagyok :) Szegény, elég fáradt, mert 4-kor kelt egész héten... Igyekszem ébren tartani Őt, amíg nem hívja a barátja ;)
Aztán felvetette, hogy menjünk fagyizni. Ismer egy helyet az Oktogonnál, ahol nagyon finom fagyit lehet kapni nagyon finom ostyában. Én meggy-sárgabarack, Ő szeder-meggy. Annyira finom volt, az enyém is, az Övé is, meg egyszerre is :) Megint hazáig kísért :)
Szerda, azaz ma: Délelőtt az energiatermelés labor előtt 3 percre találkozhattunk, nagyon kevés volt, ezért megvártam az órája után és még eltöltöttünk egy jó órát együtt. Aztán tanulhattam, mert este 6-kor labor Zh volt. Remélem, jól sikerült...
Jah, és megint írt egy verset a Kedves :) Talán leírom majd ide. Na meg persze, megint Nierielnél vagyok :) Szegény, elég fáradt, mert 4-kor kelt egész héten... Igyekszem ébren tartani Őt, amíg nem hívja a barátja ;)
hétfő, április 24, 2006
Az első nyári nap
Csodás idő volt ma, hétágra sütött a nap :)
Hasonlóan szép idő volt a hétvégén is. Most egy hosszabb bejegyzés következik, révén sok minden történt :)
Péntek, illetve csütörtök:
Csütörtökön nem találkoztunk :( Elmaradt a kóruspróba, ezért nem mentem be. Nagyon hiányzott... Pénteken meg vártam, mindenhol Őt lestem. Utolsó óra (3 órás szerves kémia) közben meg leszakadt az ég. Hatalmas villámás meg égzengés és többezernyi dézsa víz. Félelmetes volt. De még reménykedtem, kifele menet is jól körülnéztem, hátha, de nem... Letörve bandukoltam a megállóba, ahol is egy néni megszólított, hogy nem az én ismerősöm integet-e a másik villamosról. Hát persze, hogy Ő volt :))) Rögtön felragyogtam. Karjaiba röpültem :)))
Elkísért egészen az ADS-ig, ahol kiderült, hogy nagyon korán van még - nálam persze nincs óra, ezért nem tűnt fel, hogy olyan 20 perccel a szokásos előtt kiengedett minket a szerves kémia tanár :) Szóval még sétálgattunk egy jót, miközben az ég is kiderült :)
Aztán amint bementem, alig bírtam magammal, mindenkinek hatalmas cuppanósakat osztogattam (még g.-nek is, bár ő szerintem nem vette annyira jó néven :)) és széles vigyorral a képemen kezdtük el a jelenetet, amin aztán jól kijózanodtam - a szerepemhez illően.
Synithos után Lamyval megint olyan jól elbeszélgettünk - köszönöm! - és kiderült, hogy mennyire hasonlóan áll Ő is, mint én :)
Nah, aztán szombat. Niel hívott, hogy menjünk kirándulni. Nemet mondtam neki, mert elvileg tanulnom kellett volna (ami úgy 2-szer fél órát sikerült is, de ez persze nem sokat ér), TF-re szerettem volna menni, és Anyu miatt is nemet mondtam, mert egy egész napos 'kimaradást' nem venne jó néven... Délelőtt tanítottam, aztán délután elmentem a TF-re :) Elég korán megérkeztem, mert azt hittem, 2-kor kezdődik :) De teljesen jó volt, hogy előbb odaértem, mert játszottunk "Mi lenne, ha" című játékkal, amin nagyokat nevettünk :) Aztán üveget festettem és GoMunCsoztam egy nagyon érdekes témáról, az álmokról. Jah, ma is álmodtam, gyorsan leírom ide, amennyire emlékszem: a nagymamámékhoz hasonló kertben voltam, ahol a szomszédból átjött egy torz kutya, aminek hosszú, fekete szőra volt, nem látszottak a szemei, hanem csak egy kicsi fehér szarv a homlokán, és olyan volt, mintha másfél kutya volna, azaz 4 lába volt, de hosszabb volt a teste, mint normálisan. Megpróbáltam többször elijeszteni, egyszer meg is ijedt, és ekor mintha összement volna, és a kövek közé próbált bújni, de végül én ijedtem meg tőle, mikor felém jött, és felébredtem.
Vasárnap is tanulnom kellett volna, de már régebben megígértem egy ismerősömnek, hogy elmegyünk biciklizni a környékre, és tettünk egy jó nagy 'ismerd meg Budapest határát' túrát :) Este templom, egy kis tanulás, 10 oldal olvasás, aztán alvás.
Ma meg megyek befele isibe és ki vár rám? Hát persze, hogy Niel :) Nagyon megörültem Neki! A 2 napos "aszkétizmus" (az Ő kifejezése) után jól esett a közelsége :) Aztán 2 db. matekóra és most én vártam Rá a tanterme előtt :) Mint utóbb kiderült, Ő meg az én termem előtt várt :) Megtaláltuk egymást, és Niel egy 'kevés' időt le is csípett az órájából, alig tudta rászánni magát, hogy órára menjen. Le melin! ;)
Hasonlóan szép idő volt a hétvégén is. Most egy hosszabb bejegyzés következik, révén sok minden történt :)
Péntek, illetve csütörtök:
Csütörtökön nem találkoztunk :( Elmaradt a kóruspróba, ezért nem mentem be. Nagyon hiányzott... Pénteken meg vártam, mindenhol Őt lestem. Utolsó óra (3 órás szerves kémia) közben meg leszakadt az ég. Hatalmas villámás meg égzengés és többezernyi dézsa víz. Félelmetes volt. De még reménykedtem, kifele menet is jól körülnéztem, hátha, de nem... Letörve bandukoltam a megállóba, ahol is egy néni megszólított, hogy nem az én ismerősöm integet-e a másik villamosról. Hát persze, hogy Ő volt :))) Rögtön felragyogtam. Karjaiba röpültem :)))
Elkísért egészen az ADS-ig, ahol kiderült, hogy nagyon korán van még - nálam persze nincs óra, ezért nem tűnt fel, hogy olyan 20 perccel a szokásos előtt kiengedett minket a szerves kémia tanár :) Szóval még sétálgattunk egy jót, miközben az ég is kiderült :)
Aztán amint bementem, alig bírtam magammal, mindenkinek hatalmas cuppanósakat osztogattam (még g.-nek is, bár ő szerintem nem vette annyira jó néven :)) és széles vigyorral a képemen kezdtük el a jelenetet, amin aztán jól kijózanodtam - a szerepemhez illően.
Synithos után Lamyval megint olyan jól elbeszélgettünk - köszönöm! - és kiderült, hogy mennyire hasonlóan áll Ő is, mint én :)
Nah, aztán szombat. Niel hívott, hogy menjünk kirándulni. Nemet mondtam neki, mert elvileg tanulnom kellett volna (ami úgy 2-szer fél órát sikerült is, de ez persze nem sokat ér), TF-re szerettem volna menni, és Anyu miatt is nemet mondtam, mert egy egész napos 'kimaradást' nem venne jó néven... Délelőtt tanítottam, aztán délután elmentem a TF-re :) Elég korán megérkeztem, mert azt hittem, 2-kor kezdődik :) De teljesen jó volt, hogy előbb odaértem, mert játszottunk "Mi lenne, ha" című játékkal, amin nagyokat nevettünk :) Aztán üveget festettem és GoMunCsoztam egy nagyon érdekes témáról, az álmokról. Jah, ma is álmodtam, gyorsan leírom ide, amennyire emlékszem: a nagymamámékhoz hasonló kertben voltam, ahol a szomszédból átjött egy torz kutya, aminek hosszú, fekete szőra volt, nem látszottak a szemei, hanem csak egy kicsi fehér szarv a homlokán, és olyan volt, mintha másfél kutya volna, azaz 4 lába volt, de hosszabb volt a teste, mint normálisan. Megpróbáltam többször elijeszteni, egyszer meg is ijedt, és ekor mintha összement volna, és a kövek közé próbált bújni, de végül én ijedtem meg tőle, mikor felém jött, és felébredtem.
Vasárnap is tanulnom kellett volna, de már régebben megígértem egy ismerősömnek, hogy elmegyünk biciklizni a környékre, és tettünk egy jó nagy 'ismerd meg Budapest határát' túrát :) Este templom, egy kis tanulás, 10 oldal olvasás, aztán alvás.
Ma meg megyek befele isibe és ki vár rám? Hát persze, hogy Niel :) Nagyon megörültem Neki! A 2 napos "aszkétizmus" (az Ő kifejezése) után jól esett a közelsége :) Aztán 2 db. matekóra és most én vártam Rá a tanterme előtt :) Mint utóbb kiderült, Ő meg az én termem előtt várt :) Megtaláltuk egymást, és Niel egy 'kevés' időt le is csípett az órájából, alig tudta rászánni magát, hogy órára menjen. Le melin! ;)
csütörtök, április 20, 2006
Csüt, Nierielnél
Most éppen Nieriel gépéről netezem, az Ő árgus szemei által kísérve írom eme sorokat :) :P
A tegnap csodás volt - voltunk 'bulizni' a Martosban, Jamie Winchester (Vinyó :)) és Hrutka Róbert játszottak. Annyira jó volt! Rengetegen voltak, de azért még elfértünk. De a levegőnek már nem sok hely jutott :) De pótoltuk ;) Sok ismerőssel találkoztam - B., V., A., Á., K.... Hát igen, koleszosok :)
Aztán végül 1 óra tájban indultunk haza, a Blaháig engedtem, hogy kísérjen, mert tudom, hogy csak ritkán járnak az éjszakaik, nekem meg elég, ha fölrak a buszra, ami aztán a házunk előtt rak le :)
3-ra kerültem ágyba és délig aludtam, akkor is csak a kedves közös képviselőnk miatt keltem fel, mert felcsöngetett, hogy kapcsoljuk majd le a villanyt a tárolóban :/ Nem volt kellemes, de aztán finomat reggeliztem, és végig Nielre gondoltam :) (ha lehet) Még az eddigieknél is jobban szeretem :)))
Egy kép Nierielről és rólam a keddi gellért-hegyi 'kirándulásról': :)
A tegnap csodás volt - voltunk 'bulizni' a Martosban, Jamie Winchester (Vinyó :)) és Hrutka Róbert játszottak. Annyira jó volt! Rengetegen voltak, de azért még elfértünk. De a levegőnek már nem sok hely jutott :) De pótoltuk ;) Sok ismerőssel találkoztam - B., V., A., Á., K.... Hát igen, koleszosok :)
Aztán végül 1 óra tájban indultunk haza, a Blaháig engedtem, hogy kísérjen, mert tudom, hogy csak ritkán járnak az éjszakaik, nekem meg elég, ha fölrak a buszra, ami aztán a házunk előtt rak le :)
3-ra kerültem ágyba és délig aludtam, akkor is csak a kedves közös képviselőnk miatt keltem fel, mert felcsöngetett, hogy kapcsoljuk majd le a villanyt a tárolóban :/ Nem volt kellemes, de aztán finomat reggeliztem, és végig Nielre gondoltam :) (ha lehet) Még az eddigieknél is jobban szeretem :)))
Egy kép Nierielről és rólam a keddi gellért-hegyi 'kirándulásról': :)
kedd, április 18, 2006
Kedd
A tánc csodás volt! Rengeteget forgatott, és sokat döntött hátra, meg is éreztem az izmaimat :) Jól éreztem magam. Meg kicsit vissza fogtuk magunkat, mert azon a csütörtöki napon elszaladt velünk a ló... Meg kissé leverten érkeztem, de aztán gyorsan felvidultam :) Vasárnap délelőtt még bicajoztunk egy hatalmasat a családdal, meg aztán hétfőn is :) Végre mindannyiunknak van cangája :) Hétfőn még elmentünk 2 helyre rokonokhoz, aztán ma meg már suli :(
Az viszont jó volt benne, hogy így együtt mehettem Nieriellel be, és aztán úgy döntöttem, hogy nem ülök be előadásra, inkább felruccantunk a Gellért hegyre, és egy jót beszélgettünk, meg fényképezgettünk :)
Utána meg találkoztam Niellel, jobban mondva megígérte, hogy megöntöz :) Mondott egy szép locsolóverset is :) Aztán meg volt olyan végtelenül kedves, hogy megvárt a labor után, ahonnan én jöttem ki utoljára :) És haza is kísért :) Puszi :* :)
Az viszont jó volt benne, hogy így együtt mehettem Nieriellel be, és aztán úgy döntöttem, hogy nem ülök be előadásra, inkább felruccantunk a Gellért hegyre, és egy jót beszélgettünk, meg fényképezgettünk :)
Utána meg találkoztam Niellel, jobban mondva megígérte, hogy megöntöz :) Mondott egy szép locsolóverset is :) Aztán meg volt olyan végtelenül kedves, hogy megvárt a labor után, ahonnan én jöttem ki utoljára :) És haza is kísért :) Puszi :* :)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)