péntek, június 22, 2007

Vizsga-vég

Lassan végre vége a vizsgaidőszaknak, de az utolsó hétre jutott 3 vizsgám, mert kettőből dupláznom kell... De van még remény :)

Utána irány a Fertő tó bicajjal. Mármint csak körbe, oda vonattal megyünk :)

Artemisz: köszi az örömködést :)

1ébként azért nem jelenik meg automatikusan, mert én vagyok a moderátora, és ha én nem nézem meg, senki nem látja. Bocsi :)


Ilyen vagyok új hajhosszal. Nem is tudom hátra fogni :) Mondjuk május eleje óta azért megnőtt :)

Mostantól gyakrabban írhatok ide, mert van gyors netünk.

A legutóbbi bejegyzésem óta történt pár dolog, főleg vizsgák, meg voltam a Dagály strandon :) Most ennyi, megyek még Fizikát tanulni...

szombat, június 09, 2007

Éjfél felé

Hát, kissé késő van, éjfél is már elmúlt 1 órával :) De most nincs itthon Öcsém, és birtokba vettem a gépét :)
Persze, most is régen írtam... De vizsgaidőszak van, vagy mifene. Megtudtam, hogy az idei Tolkien táborban az Ezüstkristály csapatba kerültem :) Remélem, élvezni fogom :)
Ma (illetve tegnap) nagyon jó napom volt, bár úgy kezdődött, hogy tök ideges voltam a Biokémia vizsga miatt, mert egy másodjára próbálkozó lány a végletekig idegessé tett, mikor elmesélte, hogy mit tud, és ennek ellenére megbukott. Szóval remegő kézzel-jábbal mentem be, ugyanígy jöttem ki, de MEGLETT! Méghozzá ÖTÖSRE! Egyetemi életem első szóbeli ötöse :) Kint már várt rám Niel, egy gyönyörű vörös rózsával, aztán jól megebédelte, bolondoztunk egy kicsit, aztán itthon meg elmentem Nieriellel uszba :) Nagyon jól esett :) Remélem, a következő vizsga is jó lesz. Van még 4 hátra. De eddig meglepően jól állok, a legrosszabb jegyem 3-as :) Hajtok az ösztöndíjra. De jó lenne, ha meglenne...
Szép hajnalt ;)

kedd, május 15, 2007

Az utolsó kedd

...mármint olyan szempontból, hogy az utolsó tanítási kedd. Ebből következik, hogy ez az utolsó tanítási hét. Utána vizsgák. Szerencsére nem lesz olyan sok - remélem -, hogy ne bírjam ki. Mondjuk lesznek szóbelik is, szóval azokkal vigyázni kell. Írásban jobb vagyok. Holnap még 3 zh-t megírok, aztán meg csütörtökön analitika labor diger, és szabad lesz a péntekem :) Bár nem tölthetem Niellel, mert neki péntek este még lesz egy nagyon fontos zh-ja, szóval nem zavarom. Meg én is készülök már pl. a köv. heti matekra.
Kirándulási képeket ígértem, de jelenleg még nincsenek feltöltve :) Sebaj, addig se foglalja itt a helyet. Mostanában kicsit érzékeny voltam, de már jobban vagyok.
Az MTT tábort már nagyon várom, utána meg a családi nyaralást :) Idén a Mecsekbe megyünk, Kővágószőlősre :) Na jó, megyek, mert még van némi elintéznivalóm. A blog nyáron nem igazán üzemel, lévén nem leszek netközelben, de a vizsgaidőszakban a vizsgák után kell egy kis net-felüdülés :)

kedd, május 08, 2007

Kedd

Huhh, jó régen nem írtam, történt egy s más.
Fontosabbnak ítéltek:
Öcsém ma írja az emelt matekot, szurk, szurk neki!
Voltunk kirándulni a Börzsönyben Niellel. Kissé maratoni volt, cca. 22 km, 600m fel, 600m le szintkülönbség. Nem volt semmi :)
Beindult a zh-időszak, nekem semmi affinitásom tanulni...

Holnap meg After Crying koncert a Dózsában. Ott lesz Nieriel barátosném és a kedvese :)
Mára ennyi. pá

kedd, április 10, 2007

Kedves kedd :)

Remek volt a kirándulás!
Rengeteg madarat láttunk, még több virágot, és remek időnk volt, szóval minden összejött :)
Visszafele ugyanarra jöttünk, mint 1 éve :) Előjöttek az emlékek :)


Na, most látom, hogy ez egy jó régi hozzászólásom, azóta megint voltunk kirándulni :)

csütörtök, április 05, 2007

Szurkolós szerda

Szurk szurk Nielnek, két zh-t is ír ma. Én meg digeráltam (feleltem) analitika laborból, és 4-es lett :) Jövő héten is megyek, remélem az is menni fog... Hm, a hétvégém remekül telt, a Galériában remekül elvoltunk :) Aztán szombaton meg mászkálás egész nap: Maglódi úti piac, ahol is kaptam egy szandált, aztán irány az Utazás 2007 kiállítás, ahol volt lovas bemutató is :))) Rengeteg prospektust hoztunk el. Na meg találkoztam I-nel :))) Aztán meg át a BSA-ba, illetve PLSA-ba, ahol bőrövet akartunk nézni, mert kézműves vásár volt, meg táncháztalálkozó, de visszariasztott az 1500-as belépő, szóval nem. Végül Auchan-ös (hogy kell rendesen kiejteni?) bevásárlás. Szóval hoszú nap volt. Vasárnap meg bicajozás R.hegyen meg a Madárdombon :) Jah, és leadtam a "Cégnek" (c by E.) a jelentkezést :) Izgulva várom, hova kerülök :) Mára ennyi. Kikapcs :)

Írtam tegnap ezt, csak vacakolt a számítógép, és nem mentette el...
Én viszont igen :)
Tegnap még voltam parktájfutáson is, ami itt a BME-n volt, a 2 km-es távot választottam és 26 perc alatt sikerült teljesítenem hátizsákostul :)
Nireiellel meg nem találkoztam, lemondta, mert hogy besűrűsödtek a programjai - szünetje van, de sok a tanulnivaló... De vasárnap ráér, megyünk moziba!

csütörtök, március 29, 2007

Ma

Tegnap szép napunk volt. Mondjuk szebb, mint a mai, de ez is jó.
Pont 10 napja nem írtam ide :)
Csak annyit, hogy jól megy sorom, nem panaszkodhatom.
Pláne, hogy tudom, mindig lehet rosszabb, tehát áldom az Eget, hogy nem azt a sorsot adja :)
Nemsokára úszni megyek, aztán meg az új szemüvegemért. Most már látni is fogok 8)
Pénteken Galéria, hétvégén Nierielt felköszöntöm szülinapján :)
Aztán megint hétfő, és kezdődik a tanulás megint, de hát ez ellen nem sok mindent tudunk tenni. Kéne ide egy kép, máris levadászom :)

Na ez a nap vége :)

hétfő, március 19, 2007

Hétfő hűűűűs

Igen, kissé hűvösebb van, mint a hétvégén. Szombaton sikeresen felléptünk a kórussal Gazdagréten. A hosszú hétvége nagyon jól sikerült, 2-szer is mentünk egy jót bicajozni, sok időt töltöttem Niellel...
Sajnos sok emberre nem jutott időm, meg persze a tanulásra sem. Sz előbbit jobban sajnálom, mert lassan már ott tartok, hogy a legjobb barátnőmmel, aki csak 300 méterre lakik tőlem, sem tudok találkozni. Pedig hosszú a lista, akikkel hosszabban el szeretnék beszélgetni (esetleg mozizni is)... O., P., L., A., E., M.A., R.... És még sokan, akikkel csak úgy szeretnék beülni vhova. Hiányoztok, na.

csütörtök, március 08, 2007

Csak csütörtök

Néha gondolkozom, mert azt is kell. Néha tanulok, de ritkábban, mert azt is kell. (Nem tudom minek írok ilyeneket...) Néha örülnék, ha a barátaim megosztanák velem bajaikat, hátha tudok segíteni, ha mással nem, egy jó szóval, öleléssel vígasztalni. Néha úgy kitörne belőlem a szeretet, csak nincs kinek adnom egy ölelést. Ilyenkor magamba folytom, és nem nőhet, nem sokasodhat... Máskor meg közelemben van valaki, akinek mindezt átadhatom, bár lehet, hogy néha sok is ez Neki :)

szerda, március 07, 2007

Karaoke+Farsang!


Ejj, de jó kis hétvégém volt!
Kezdődött ott, hogy pénteken elmentem a kórus egyik tagjának születésnapi partyjára a Stadionokhoz. 8-kor érkeztünk Niellel másodikként, aztán befutott az ünnepelt is :) Meg persze még vagy 15-en :) Ahhoz képest, hogy 13 főre foglaltattak, jól összejöttünk :) Nah rendeltünk Virgin Pina Coladát, ami fincsi volt nagyon, aztán 9-től zene ment, alig hallottuk egymást, majd 10-től karaoke, amire már előre lehetett kéréseket leadni. Én nem adtam le semmit, mert nem tudok ennyire énekelni, de Niel megtette, és el is énekelhette a Nézz, nézz az ég felé... c. dalt :) Annyira tetszett :) Aztán volt pár ismeretlen, de azért jó szám, táncoltunk is, majd úgy fél 2 felé eljöttünk az éjszakaikkal. Szóval hajnali 2 után értem haza, reggel 8 körül keltem, mentünk a 'kedvezményes cipő- és ruhavásárra' a Stadionokhoz. Hatalmas tömeg volt az utakon, mert az EXPOn most volt a Szabadidő kiállítás vagymi, és alig lehetett araszolni a környéken, de a cipővásáron kevesen voltak. Cipőt nem kaptam, de lett két szép hajcsatom és kaptam egy zöld kendőt, amit aznap viselhettem is a farsangon :)
Tehát farsang: Nagy készülődés, pakolászás, későn elindulás után az Örsön találkoztam N.-val :) Fölszálltunk a metrópótlóra, és akkor elszállt minden reményünk, ugyanis a fent említett okok miatt végig állt a sor az Örstől a Stadionokig. N.-val eldöntöttük, hogy a Stadionoknál leszállunk, és az 1-essel elmegyünk a Hídig, és ott szállunk fel a HÉV-re. Teljesen jó volt, épp jött a vili. Aztán az Árpád hídhoz érve sajnos látnunk kellett, hogy elment a HÉV :( N. tanácsára elmentünk a Flórián térre, hogy vegyünk vmit, csak épp bezárt már. Na mind1, vissza meg épphogy elértük a fél órával az előző után induló HÉVet, viszont a megállóban P.-lel találkoztunk :) Rögtön fölajánlottuk esernyőinket(ugyanis végig esett), hogy megvédjuk a szintijét (Klotildot :)) Nah, ott aztán e. elénk jött, és miközben Ank. által vezetett autót is irányította (újabb bizonyítékot kaptunk a helymegtalálási képességeiről) elkísért a helyszínig minket :)
Nah ott aztán én spuri az öltözőbe, mert még át kellett öltöznöm, így sajnos lemaradtam egy jó táncról, de sikerült N.-ot meghallgatni Á. kíséretében :) Meg volt még egy hobbitos előadás is, aztán meg sok minden. Először is mindenkit leteszteltem, hogy felismernek-e a maszkomban. Hát nem jellemző :) E. és C. mondták, hogy már majdnem mondták a nevem :) Majd ezek következtek - nem időrendben-: nyitótánc, ami keringő volt, és fergetegesen sikerült; utána sok keringő, amire sokat táncoltam, köszönettel a srácoknak, akik felkértek :) :* - nagyon szeretem a keringőket! - majd maszkverseny, amin vmi hiba folytán benne voltam a 6 legjobb női maszkot viselőkben :) És ez volt a bálkirály és -királynő választás első fordulója is :) Pártalálás után S.-nal kellett a 2. fordulóban bécsi keringőt táncolni. Akkorákat mosolyogtam, amikor S. mondja, hogy ő tulajdonképpen sosem táncolt még ilyet, meg úgy mást se nagyon :D Nem bvaj, szerencsére a 3. fordulóban nem kellett Rómeó és Júliát játszanunk :) Meg volt jelmezverseny is, ahol az abszolút kedvencem Tumnus, a faun volt :) De Ank. és A. meg S. is jól néztek ki :) Jövőre én is beöltözöm :D Na, aztán volt tombolahúzás is, ahol ugyancsak vmi hiba folytán az legutolsóként és utolsónak vett számomat húzták ki, amivel nyertem egy DVD-t (36 című francia filmet). Szóval remekül éreztem magam! Találkoztam sokakkal, akiket régen láttam, de sajnos hiányoltam is pár embert, akik nem jöttek el. Aztán volt még holdfogyatkozás-nézés, kis dizsi, black jack (2 hűtőmágnest zsákmányoltam), e.-nak szörp-vétel (remélem, megadja :P), aztán meg 5-kor SÚ. elvitt minket R.-vel a Mexikói útig, amiért nagyon hálás vagyok :) R.-vel majdnem végig együtt utaztunk a 61-esen. Mikor leszállt - alig vettem észre félálmomban - körbenézek, és kit látok meg? Hát persze, hogy N.-t, akivel együtt jöttünk, és végül együtt is megyünk :) Odaadtam a helyszínen felejtett esernyőjét, aminek nagyon örült :) Én is neki, aztán meg hajnali 6-kor végre hazaértem, majd úgy 2-ig aludtam :) Szóval ez volt az egyik legremekebb hétvégém :)