csütörtök, április 05, 2007

Szurkolós szerda

Szurk szurk Nielnek, két zh-t is ír ma. Én meg digeráltam (feleltem) analitika laborból, és 4-es lett :) Jövő héten is megyek, remélem az is menni fog... Hm, a hétvégém remekül telt, a Galériában remekül elvoltunk :) Aztán szombaton meg mászkálás egész nap: Maglódi úti piac, ahol is kaptam egy szandált, aztán irány az Utazás 2007 kiállítás, ahol volt lovas bemutató is :))) Rengeteg prospektust hoztunk el. Na meg találkoztam I-nel :))) Aztán meg át a BSA-ba, illetve PLSA-ba, ahol bőrövet akartunk nézni, mert kézműves vásár volt, meg táncháztalálkozó, de visszariasztott az 1500-as belépő, szóval nem. Végül Auchan-ös (hogy kell rendesen kiejteni?) bevásárlás. Szóval hoszú nap volt. Vasárnap meg bicajozás R.hegyen meg a Madárdombon :) Jah, és leadtam a "Cégnek" (c by E.) a jelentkezést :) Izgulva várom, hova kerülök :) Mára ennyi. Kikapcs :)

Írtam tegnap ezt, csak vacakolt a számítógép, és nem mentette el...
Én viszont igen :)
Tegnap még voltam parktájfutáson is, ami itt a BME-n volt, a 2 km-es távot választottam és 26 perc alatt sikerült teljesítenem hátizsákostul :)
Nireiellel meg nem találkoztam, lemondta, mert hogy besűrűsödtek a programjai - szünetje van, de sok a tanulnivaló... De vasárnap ráér, megyünk moziba!

csütörtök, március 29, 2007

Ma

Tegnap szép napunk volt. Mondjuk szebb, mint a mai, de ez is jó.
Pont 10 napja nem írtam ide :)
Csak annyit, hogy jól megy sorom, nem panaszkodhatom.
Pláne, hogy tudom, mindig lehet rosszabb, tehát áldom az Eget, hogy nem azt a sorsot adja :)
Nemsokára úszni megyek, aztán meg az új szemüvegemért. Most már látni is fogok 8)
Pénteken Galéria, hétvégén Nierielt felköszöntöm szülinapján :)
Aztán megint hétfő, és kezdődik a tanulás megint, de hát ez ellen nem sok mindent tudunk tenni. Kéne ide egy kép, máris levadászom :)

Na ez a nap vége :)

hétfő, március 19, 2007

Hétfő hűűűűs

Igen, kissé hűvösebb van, mint a hétvégén. Szombaton sikeresen felléptünk a kórussal Gazdagréten. A hosszú hétvége nagyon jól sikerült, 2-szer is mentünk egy jót bicajozni, sok időt töltöttem Niellel...
Sajnos sok emberre nem jutott időm, meg persze a tanulásra sem. Sz előbbit jobban sajnálom, mert lassan már ott tartok, hogy a legjobb barátnőmmel, aki csak 300 méterre lakik tőlem, sem tudok találkozni. Pedig hosszú a lista, akikkel hosszabban el szeretnék beszélgetni (esetleg mozizni is)... O., P., L., A., E., M.A., R.... És még sokan, akikkel csak úgy szeretnék beülni vhova. Hiányoztok, na.

csütörtök, március 08, 2007

Csak csütörtök

Néha gondolkozom, mert azt is kell. Néha tanulok, de ritkábban, mert azt is kell. (Nem tudom minek írok ilyeneket...) Néha örülnék, ha a barátaim megosztanák velem bajaikat, hátha tudok segíteni, ha mással nem, egy jó szóval, öleléssel vígasztalni. Néha úgy kitörne belőlem a szeretet, csak nincs kinek adnom egy ölelést. Ilyenkor magamba folytom, és nem nőhet, nem sokasodhat... Máskor meg közelemben van valaki, akinek mindezt átadhatom, bár lehet, hogy néha sok is ez Neki :)

szerda, március 07, 2007

Karaoke+Farsang!


Ejj, de jó kis hétvégém volt!
Kezdődött ott, hogy pénteken elmentem a kórus egyik tagjának születésnapi partyjára a Stadionokhoz. 8-kor érkeztünk Niellel másodikként, aztán befutott az ünnepelt is :) Meg persze még vagy 15-en :) Ahhoz képest, hogy 13 főre foglaltattak, jól összejöttünk :) Nah rendeltünk Virgin Pina Coladát, ami fincsi volt nagyon, aztán 9-től zene ment, alig hallottuk egymást, majd 10-től karaoke, amire már előre lehetett kéréseket leadni. Én nem adtam le semmit, mert nem tudok ennyire énekelni, de Niel megtette, és el is énekelhette a Nézz, nézz az ég felé... c. dalt :) Annyira tetszett :) Aztán volt pár ismeretlen, de azért jó szám, táncoltunk is, majd úgy fél 2 felé eljöttünk az éjszakaikkal. Szóval hajnali 2 után értem haza, reggel 8 körül keltem, mentünk a 'kedvezményes cipő- és ruhavásárra' a Stadionokhoz. Hatalmas tömeg volt az utakon, mert az EXPOn most volt a Szabadidő kiállítás vagymi, és alig lehetett araszolni a környéken, de a cipővásáron kevesen voltak. Cipőt nem kaptam, de lett két szép hajcsatom és kaptam egy zöld kendőt, amit aznap viselhettem is a farsangon :)
Tehát farsang: Nagy készülődés, pakolászás, későn elindulás után az Örsön találkoztam N.-val :) Fölszálltunk a metrópótlóra, és akkor elszállt minden reményünk, ugyanis a fent említett okok miatt végig állt a sor az Örstől a Stadionokig. N.-val eldöntöttük, hogy a Stadionoknál leszállunk, és az 1-essel elmegyünk a Hídig, és ott szállunk fel a HÉV-re. Teljesen jó volt, épp jött a vili. Aztán az Árpád hídhoz érve sajnos látnunk kellett, hogy elment a HÉV :( N. tanácsára elmentünk a Flórián térre, hogy vegyünk vmit, csak épp bezárt már. Na mind1, vissza meg épphogy elértük a fél órával az előző után induló HÉVet, viszont a megállóban P.-lel találkoztunk :) Rögtön fölajánlottuk esernyőinket(ugyanis végig esett), hogy megvédjuk a szintijét (Klotildot :)) Nah, ott aztán e. elénk jött, és miközben Ank. által vezetett autót is irányította (újabb bizonyítékot kaptunk a helymegtalálási képességeiről) elkísért a helyszínig minket :)
Nah ott aztán én spuri az öltözőbe, mert még át kellett öltöznöm, így sajnos lemaradtam egy jó táncról, de sikerült N.-ot meghallgatni Á. kíséretében :) Meg volt még egy hobbitos előadás is, aztán meg sok minden. Először is mindenkit leteszteltem, hogy felismernek-e a maszkomban. Hát nem jellemző :) E. és C. mondták, hogy már majdnem mondták a nevem :) Majd ezek következtek - nem időrendben-: nyitótánc, ami keringő volt, és fergetegesen sikerült; utána sok keringő, amire sokat táncoltam, köszönettel a srácoknak, akik felkértek :) :* - nagyon szeretem a keringőket! - majd maszkverseny, amin vmi hiba folytán benne voltam a 6 legjobb női maszkot viselőkben :) És ez volt a bálkirály és -királynő választás első fordulója is :) Pártalálás után S.-nal kellett a 2. fordulóban bécsi keringőt táncolni. Akkorákat mosolyogtam, amikor S. mondja, hogy ő tulajdonképpen sosem táncolt még ilyet, meg úgy mást se nagyon :D Nem bvaj, szerencsére a 3. fordulóban nem kellett Rómeó és Júliát játszanunk :) Meg volt jelmezverseny is, ahol az abszolút kedvencem Tumnus, a faun volt :) De Ank. és A. meg S. is jól néztek ki :) Jövőre én is beöltözöm :D Na, aztán volt tombolahúzás is, ahol ugyancsak vmi hiba folytán az legutolsóként és utolsónak vett számomat húzták ki, amivel nyertem egy DVD-t (36 című francia filmet). Szóval remekül éreztem magam! Találkoztam sokakkal, akiket régen láttam, de sajnos hiányoltam is pár embert, akik nem jöttek el. Aztán volt még holdfogyatkozás-nézés, kis dizsi, black jack (2 hűtőmágnest zsákmányoltam), e.-nak szörp-vétel (remélem, megadja :P), aztán meg 5-kor SÚ. elvitt minket R.-vel a Mexikói útig, amiért nagyon hálás vagyok :) R.-vel majdnem végig együtt utaztunk a 61-esen. Mikor leszállt - alig vettem észre félálmomban - körbenézek, és kit látok meg? Hát persze, hogy N.-t, akivel együtt jöttünk, és végül együtt is megyünk :) Odaadtam a helyszínen felejtett esernyőjét, aminek nagyon örült :) Én is neki, aztán meg hajnali 6-kor végre hazaértem, majd úgy 2-ig aludtam :) Szóval ez volt az egyik legremekebb hétvégém :)

kedd, február 27, 2007

Kicsit kedd

Hát, újabb egy hét telt el. Nem sok minden történt ez idő alatt, tanulni kellene már, de nem igazán fűlik hozzá a fogam.
Szombaton voltunk Pilisszántón és Döbögókőn (-kövön?) kirándulni illetve sétálni egy kicsit. Szép volt az idő, csak fenn kissé hideg :)
Az idei tél egy szép csütörtöki délutánra esett, 2 és 4 között :)
Legalább nem áztunk el, bár hideg volt. Ma megint süt a nap :) Én meg megyek enni vmi finomat és táplálót. Egyelőre 1 üres kifli szánkázik a hasamban :) Egyedül érzi magát :D

kedd, február 20, 2007

Keddecske

Megint számtech, van egy kis időm írni. Csak vacakol a gép, mindig lefagy ez a vacak. Megyek inkább enni...

kedd, február 13, 2007

Kedves kedd

UFO Kedd van, vagymi. Meg suli. Az nem annyira jó. De ki lehet bírni. Legalább sok az ismerős. Mint a viccben :)
Sok új nem történt. Fényképezgettem az egyetemen. Akinek nem ismerős az R épület, megcsodálhatja a lift feletti humoros feliratot és az UFÓnak becézett tanreaktort :)



elvonóhely
és a lift feletti humoros feliratot :)
Nem is tudom, ki lehetett ilyen vicces kedvében ott :)
Tegnap teljesen véletlenül találkoztam Niellel az 1&Men :) Nagyon örültem, csak aztán siettem órára. Matek 4 :P
Én már éreztem tegnap a tavaszt, ma meg ősz lett belőle. Mikor lesz tél?

hétfő, február 05, 2007

Hétfői haladás



Haladtam, igen, az indexemet egyik helyről a másikra vittem, és most arra várok, hogy aláírja a tanár. Aztán meg a másik helyre átvinni, majd holnap ismét bejönni érte és leadni. 2 jegy nem lesz beírva, mert nem fér bele az időmbe az aláírás. Meg nem is érdekelnek azok a tárgyak igazán. Ja, anyagtudomány 3-as lett, én jobbra számítottam, de legalább megvan. Most van időm végre mindenre, ami nem tanulás. Pl. most olvasom Zafontól A szél árnyékát. Rendet rakok az íróasztalom körül.
Voltam Vízöntő találkozón. Nagyon jó volt! :) Na meg találkoztam ugyanott i.-vel és L.-val meg a hugával. :)
Az oldal újulását annak lehet köszönni, hogy rátaláltam a "layouts" című dologra, ahol szerkeszteni tudom a kinézetet. Ha több időm lesz, meg kissé kreatívabb leszek, megcsinálom a színeket is. Az összes Balázsnak BN! :) A vízöntőknek meg BSZ! ;)



Egy kép, mert nagyon furcsa, és akár itthon is lehet hasonló az eddigi lanyha tél miatt...


Ha nem látszana jól, ezt hernyók szőtték be...


Itt lehet hasonló képeket találni:
http://user.it.uu.se/~svens/larverna/normal.html


És ha már havat nem láthatunk kint, akkor legalább a képernyőn tűnjön fel:




Ja, és körkérdés: mozi vagy könyv?

csütörtök, február 01, 2007

Csüti

Újdonság: vmi új blogra kerültem, lehet, hogy meg fog változni a kinézet - vagy nem. Vki segíthetne, hogy kell oldalra berakni url-eket. mind1, megtaláltam ;)
Mostanság elég sokat játszok a Battle for ME-tel. Öcsém kihozta, és egészen bele estem. Jó kikapcsolás a tanulás után....
2 vizsgám nem lett meg... nem búsulok túlságosan...
Most meg pittyeg itt a gép, ha olyan betűt ütök le, ami nincs benne az angol abcben. Idegesítő.
Nem is irok ma többet ide, mjd legközelebb.. (je, az ö betut engedi, azaz nem pittyeg...)