Hát, újabb egy hét telt el. Nem sok minden történt ez idő alatt, tanulni kellene már, de nem igazán fűlik hozzá a fogam.
Szombaton voltunk Pilisszántón és Döbögókőn (-kövön?) kirándulni illetve sétálni egy kicsit. Szép volt az idő, csak fenn kissé hideg :)
Az idei tél egy szép csütörtöki délutánra esett, 2 és 4 között :)
Legalább nem áztunk el, bár hideg volt. Ma megint süt a nap :) Én meg megyek enni vmi finomat és táplálót. Egyelőre 1 üres kifli szánkázik a hasamban :) Egyedül érzi magát :D
kedd, február 27, 2007
kedd, február 20, 2007
Keddecske
Megint számtech, van egy kis időm írni. Csak vacakol a gép, mindig lefagy ez a vacak. Megyek inkább enni...
kedd, február 13, 2007
Kedves kedd
Sok új nem történt. Fényképezgettem az egyetemen. Akinek nem ismerős az R épület, megcsodálhatja a lift feletti humoros feliratot és az UFÓnak becézett tanreaktort :)
és a lift feletti humoros feliratot :)
Nem is tudom, ki lehetett ilyen vicces kedvében ott :)
Tegnap teljesen véletlenül találkoztam Niellel az 1&Men :) Nagyon örültem, csak aztán siettem órára. Matek 4 :P
Én már éreztem tegnap a tavaszt, ma meg ősz lett belőle. Mikor lesz tél?
hétfő, február 05, 2007
Hétfői haladás
Haladtam, igen, az indexemet egyik helyről a másikra vittem, és most arra várok, hogy aláírja a tanár. Aztán meg a másik helyre átvinni, majd holnap ismét bejönni érte és leadni. 2 jegy nem lesz beírva, mert nem fér bele az időmbe az aláírás. Meg nem is érdekelnek azok a tárgyak igazán. Ja, anyagtudomány 3-as lett, én jobbra számítottam, de legalább megvan. Most van időm végre mindenre, ami nem tanulás. Pl. most olvasom Zafontól A szél árnyékát. Rendet rakok az íróasztalom körül.
Voltam Vízöntő találkozón. Nagyon jó volt! :) Na meg találkoztam ugyanott i.-vel és L.-val meg a hugával. :)
Az oldal újulását annak lehet köszönni, hogy rátaláltam a "layouts" című dologra, ahol szerkeszteni tudom a kinézetet. Ha több időm lesz, meg kissé kreatívabb leszek, megcsinálom a színeket is. Az összes Balázsnak BN! :) A vízöntőknek meg BSZ! ;)
Voltam Vízöntő találkozón. Nagyon jó volt! :) Na meg találkoztam ugyanott i.-vel és L.-val meg a hugával. :)
Az oldal újulását annak lehet köszönni, hogy rátaláltam a "layouts" című dologra, ahol szerkeszteni tudom a kinézetet. Ha több időm lesz, meg kissé kreatívabb leszek, megcsinálom a színeket is. Az összes Balázsnak BN! :) A vízöntőknek meg BSZ! ;)
Egy kép, mert nagyon furcsa, és akár itthon is lehet hasonló az eddigi lanyha tél miatt...
Ha nem látszana jól, ezt hernyók szőtték be...
Itt lehet hasonló képeket találni:
http://user.it.uu.se/~svens/larverna/normal.html
És ha már havat nem láthatunk kint, akkor legalább a képernyőn tűnjön fel:
Ja, és körkérdés: mozi vagy könyv?
csütörtök, február 01, 2007
Csüti
Újdonság: vmi új blogra kerültem, lehet, hogy meg fog változni a kinézet - vagy nem. Vki segíthetne, hogy kell oldalra berakni url-eket. mind1, megtaláltam ;)
Mostanság elég sokat játszok a Battle for ME-tel. Öcsém kihozta, és egészen bele estem. Jó kikapcsolás a tanulás után....
2 vizsgám nem lett meg... nem búsulok túlságosan...
Most meg pittyeg itt a gép, ha olyan betűt ütök le, ami nincs benne az angol abcben. Idegesítő.
Nem is irok ma többet ide, mjd legközelebb.. (je, az ö betut engedi, azaz nem pittyeg...)
Mostanság elég sokat játszok a Battle for ME-tel. Öcsém kihozta, és egészen bele estem. Jó kikapcsolás a tanulás után....
2 vizsgám nem lett meg... nem búsulok túlságosan...
Most meg pittyeg itt a gép, ha olyan betűt ütök le, ami nincs benne az angol abcben. Idegesítő.
Nem is irok ma többet ide, mjd legközelebb.. (je, az ö betut engedi, azaz nem pittyeg...)
csütörtök, január 25, 2007
Vizsgán innen, vizsgán túl
Most jövök fizkémről. Nem lett meg, már a beugrón elvéreztem, de hát nem is vártam mást. Nem tudtam rá tanulni. De sebaj, mert mehetek 1-jén :) Addig meg 30-án fizikára. Szép az élet, ha zajlik :)
Kéne egy kép ide, máris megkeresem...

Na ez vagyok én hobbitként :)
Jó volt a LEP :)
Mára most na ennyi.
Akikre gondolok, néha írjanak nekem... Jó lenne...
Kéne egy kép ide, máris megkeresem...
Na ez vagyok én hobbitként :)
Jó volt a LEP :)
Mára most na ennyi.
Akikre gondolok, néha írjanak nekem... Jó lenne...
kedd, január 23, 2007
Nah igen, utoljára 12-én írtam, most 23-a van. Voltam 1-2 vizsgán a műanyagok 4esre meglett. Ma meg vegyművből (Vegyipari Műveletek) voltam írásbelin. Eredmény csütörtökön. Addig meg kellene tanulnom az egész fizkémet... Aztán meg 5 nap alatt a fizikát, ami már jobban hangzik, így esélyesebb is...
Volt szülinapom, ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek, aki felköszöntött :)
Kaptam ezt-azt, de a legnagyobb meglepit Nieltől kaptam, egy színházi belépőt A csábítás művészetére :) Az egy csodás nap volt, amikor átadta :) A Mozartban ültünk, aztán meg a Várban sétáltunk, este meg moziztunk :) Olyan remek nap volt, hogy igazi ajándék volt :)
Az origo fórumon meg szerveződik a vízöntős találkozó. Csak nehogy elfeledjem :))
Csak túl legyek a vizsgákon, utána már nem sok baj lehet :) Még szerencse, hogy telik az idő, és nem kell olyan sokat szorongani rajta. Indulok is haza, mert tanulok ezerrel fizkémre. Csak Isten és a szerencsém segíthetnek :)
Volt szülinapom, ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek, aki felköszöntött :)
Kaptam ezt-azt, de a legnagyobb meglepit Nieltől kaptam, egy színházi belépőt A csábítás művészetére :) Az egy csodás nap volt, amikor átadta :) A Mozartban ültünk, aztán meg a Várban sétáltunk, este meg moziztunk :) Olyan remek nap volt, hogy igazi ajándék volt :)
Az origo fórumon meg szerveződik a vízöntős találkozó. Csak nehogy elfeledjem :))
Csak túl legyek a vizsgákon, utána már nem sok baj lehet :) Még szerencse, hogy telik az idő, és nem kell olyan sokat szorongani rajta. Indulok is haza, mert tanulok ezerrel fizkémre. Csak Isten és a szerencsém segíthetnek :)
péntek, január 12, 2007
Hosszú bejegyzésnek indult...
Nem is tudom, hogyan kezdjek neki.
MARHA JÓ VOLT :))) hogy őszinte legyek :)
Remek volt hobbitnak lenni - legalább 3-an fel sem ismertek elsőre :)
Aztán ami a legjobb volt: Niel is eljött! :)
Ezeket emelem ki aznapról:
- Kincső+jegyek
- infopultosok
- gillz: ezt befejeznéd? jah. Játszóház felirat festése :)
- Ankalimon kérésére zászlót "szerelek"
- erre arra sétálgatva sok bolondot - nah jó, ismerőst - látok
- Hobbit Fogadó :) meg minden, ami benne van - Szauron szeme, lembas, entvíz... Meg persze a bábjátékok - fergetegesek voltak! - gitározók-éneklők itt-ott :)
- Niel ;)
- mindenki, akit felismertem, és köszönthettem :) (meg akire nem jutott időm)
- előadások - cakkumpakk remek! a konferáló hobbitok :) a szereplők a táncok a TRAILER!!! csúcs :) meg a színdarabok - remek! Szóval csak szuperlatívuszokban és felsőfokban tudok nyilatkozni :)
Remélem, jövőre is ilyen jó lesz :)
Aztán a tanulás: 9-én voltam szervesből - meglett 3-assal! A 4-esért kérdezett volna még, csak nehezeket, én meg már menni akartam, Niel várt rám :)
Aztán fizkém eredmény nézegetése: 1 :( A pótIVzh meg aznap 10kor volt :((( Du felhívtam, másnap megírhattam egyedül a zht, ami meglett :))) Így 3-as lettem Fizkémlaborból. Ma anyagtudományból mentem, de nem tudtam megcsinálni, kevés volt rá az időm. A következő műanyagok lesz majd szerdán. Erre több időm lesz.
MARHA JÓ VOLT :))) hogy őszinte legyek :)
Remek volt hobbitnak lenni - legalább 3-an fel sem ismertek elsőre :)
Aztán ami a legjobb volt: Niel is eljött! :)
Ezeket emelem ki aznapról:
- Kincső+jegyek
- infopultosok
- gillz: ezt befejeznéd? jah. Játszóház felirat festése :)
- Ankalimon kérésére zászlót "szerelek"
- erre arra sétálgatva sok bolondot - nah jó, ismerőst - látok
- Hobbit Fogadó :) meg minden, ami benne van - Szauron szeme, lembas, entvíz... Meg persze a bábjátékok - fergetegesek voltak! - gitározók-éneklők itt-ott :)
- Niel ;)
- mindenki, akit felismertem, és köszönthettem :) (meg akire nem jutott időm)
- előadások - cakkumpakk remek! a konferáló hobbitok :) a szereplők a táncok a TRAILER!!! csúcs :) meg a színdarabok - remek! Szóval csak szuperlatívuszokban és felsőfokban tudok nyilatkozni :)
Remélem, jövőre is ilyen jó lesz :)
Aztán a tanulás: 9-én voltam szervesből - meglett 3-assal! A 4-esért kérdezett volna még, csak nehezeket, én meg már menni akartam, Niel várt rám :)
Aztán fizkém eredmény nézegetése: 1 :( A pótIVzh meg aznap 10kor volt :((( Du felhívtam, másnap megírhattam egyedül a zht, ami meglett :))) Így 3-as lettem Fizkémlaborból. Ma anyagtudományból mentem, de nem tudtam megcsinálni, kevés volt rá az időm. A következő műanyagok lesz majd szerdán. Erre több időm lesz.
hétfő, január 08, 2007
hétfő, január 01, 2007
Új év - új hétfő :)
Elég sok minden történt velem az ünnepek alatt. Pl átéltem egy földrengést, nem mentem el arra a szilveszteri bulira, ahova meghívtak, megvígsztaltam az egyik legjobb barátom (igen, mert az is vagy nekem! vagy hogy mondjam), elmentem Nierielhez "bulizni" Öcsémmel. Kipróbáltam a vízipipát :) Almás meg epres ízesítéssel. Na meg volt csokilikőr :P És hont foglaltunk. Szóval jól telt el az est. Az éjfelet itthon töltöttük, a szokásos volt: pezsgő + virsli (sör-virsli után szabadon) :)
BÚÉK! Csak ennél rosszabb évünk ne legyen ;)
BÚÉK! Csak ennél rosszabb évünk ne legyen ;)
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)