péntek, január 12, 2007

Hosszú bejegyzésnek indult...

Nem is tudom, hogyan kezdjek neki.
MARHA JÓ VOLT :))) hogy őszinte legyek :)
Remek volt hobbitnak lenni - legalább 3-an fel sem ismertek elsőre :)
Aztán ami a legjobb volt: Niel is eljött! :)
Ezeket emelem ki aznapról:
- Kincső+jegyek
- infopultosok
- gillz: ezt befejeznéd? jah. Játszóház felirat festése :)
- Ankalimon kérésére zászlót "szerelek"
- erre arra sétálgatva sok bolondot - nah jó, ismerőst - látok
- Hobbit Fogadó :) meg minden, ami benne van - Szauron szeme, lembas, entvíz... Meg persze a bábjátékok - fergetegesek voltak! - gitározók-éneklők itt-ott :)
- Niel ;)
- mindenki, akit felismertem, és köszönthettem :) (meg akire nem jutott időm)
- előadások - cakkumpakk remek! a konferáló hobbitok :) a szereplők a táncok a TRAILER!!! csúcs :) meg a színdarabok - remek! Szóval csak szuperlatívuszokban és felsőfokban tudok nyilatkozni :)
Remélem, jövőre is ilyen jó lesz :)
Aztán a tanulás: 9-én voltam szervesből - meglett 3-assal! A 4-esért kérdezett volna még, csak nehezeket, én meg már menni akartam, Niel várt rám :)
Aztán fizkém eredmény nézegetése: 1 :( A pótIVzh meg aznap 10kor volt :((( Du felhívtam, másnap megírhattam egyedül a zht, ami meglett :))) Így 3-as lettem Fizkémlaborból. Ma anyagtudományból mentem, de nem tudtam megcsinálni, kevés volt rá az időm. A következő műanyagok lesz majd szerdán. Erre több időm lesz.

hétfő, január 08, 2007

:D

Csak egy kis nyúlfarknyi hozzászólás:
KKKHHHHIIIRRRÁÁÁLLLLYYY VOLT :DDD

hétfő, január 01, 2007

Új év - új hétfő :)

Elég sok minden történt velem az ünnepek alatt. Pl átéltem egy földrengést, nem mentem el arra a szilveszteri bulira, ahova meghívtak, megvígsztaltam az egyik legjobb barátom (igen, mert az is vagy nekem! vagy hogy mondjam), elmentem Nierielhez "bulizni" Öcsémmel. Kipróbáltam a vízipipát :) Almás meg epres ízesítéssel. Na meg volt csokilikőr :P És hont foglaltunk. Szóval jól telt el az est. Az éjfelet itthon töltöttük, a szokásos volt: pezsgő + virsli (sör-virsli után szabadon) :)
BÚÉK! Csak ennél rosszabb évünk ne legyen ;)

csütörtök, december 28, 2006

Csakis csütörtök

Megint itt a csütörtök, elteltek a karácsonyi ünnepi napok. Kaptam ezt-azt, új mobilt, teákat, csokikat... A tanulás nem igazán halad, de hát ez van. Mára ennyit, mert Nierielnél karácsonyozunk :)

péntek, december 22, 2006

Péntek

Most jövök fizkém labor pótzh-ról. Most már csak meglesz :)
A tárgyakat végül sikeresen felvettem 2 órai kínlódással az Öcsém gépén. Most már minden rendben, csak az ütközéseket simítgatom még.
Voltam Verőcén Niellel karácsonyozni, ami remek volt! Volt gyertya, karácsonyi díszítés, karácsonyi dalok kaziról meg persze ajándékok :) Én egy gyönyörű, halványzöld nyakéket kaptam, sk dobozban :) Ma még veszek ezt-azt pl. Nierielnek, meg Anyunak.

Valószínűleg idén már nem írok ide, szóval boldog és szeretetteljes karácsonyt ;) Meg búék!

hétfő, december 18, 2006

Hajtépős hétfő

Itt ülök hajnali 6 körül a gép előtt és igyekszem felvenni a tárgyaimat szegény, otthoni betárcsázós modemmel. Elvetélt ötlet. De legalább már be tudtam jelentkezni. Tárgyakat látom, de felvenni... percekig tarthat, mire elfogadja a jelentkezést. Gondolom, rrajtam kívül jópáran ugyanezzel bajlódnak most...
De még semmit sem tudtam felvenni. Nem akar vki Neptunhoz fohászkodni? :)))
Öcsém kedves meg particionálta a merevlemezt, ami nem is lett volna olyan nagy baj, hacsak nem fagy le a negyedénél... Volt adat, nincs adat, de szerencsére van bm. az Ő gépén, csak két héttel ezelőtti. Még szerencse, hogy nem 'főműsoridőben' csiDe hát nem kell panaszkodni, még megmenthetők az adatok. Vagy egy Öccsel gkevesebb lesz >:D

péntek, december 15, 2006

Péntek - pihenés nélkül

Csak annyit még Fizkém labor zh rlőtt, hogy tegnap nagyon jól éreztem magam a kóruskarácsonyon, sokat énekeltünk. Ma megyek segíteni az Apassionatásoknak.
Rohanok, mindjárt kezdünk!

szerda, december 13, 2006

Szerda - szerintem

Nah. Tudom, hogy nem túl mélyenszántó gondolatok találhatók e helyütt, de ez abból fakad, hogy ahhoz nekem élőhang kell. Vagy nagyon sok idő meg papír és toll (esetleg notepad). :)
Itt volt már a Télapó, most meg Luca. Féltávot elértük, most már csak ugyanennyit kell megtenni a célig. Örömmel megyek misékre. Lehet, hogy egy kicsit bolond vagyok. Na jó, ez nem kérdés, de lehet, hogy még vmi más is :)
Elég jól állok eddig tanulmányilag. Szeretnék ösztöndíjat kapni. Szeretném mihamarabb elvégezni az egyetemet, hogy aztán mihamarabb dolgozhassak, és támogathassam Anyuékat, mert nagyon nehéz és egyre nehezebb megélni. De nem is essen ilyenekről több szó, hiszen szép ez a nap ;)

hétfő, december 11, 2006

Hétfő - huhh...

Na szóval az van, hogy nincs vége. Azaz folytatódik. Nem igazán értem, hogy Niel miért mondta, amit mondott - talán Ő sem. Visszafogadtam, mert még mindig szeretem. Anyum az első kiakadás után (elkerekedett szemek, megjegyzés) megértette, hogy Vele vagyok boldog. Nieriel is úgy reagált, ahogy elképzeltem :) "Ez bolondság volt" :) De Neki is elmondtam a dolgokat, és megértett. Csak sajnos most itt a vizsgaidőszak, itt vannak a zh-k és alig bírom magam. De azért meglesznek. Bízom a jövőmben :)

szerda, december 06, 2006

Szép szereda

Nah, sok minden történ. Az előző péntekem pl. csodálatos volt. Az egész napomat végigrohantam, és nem fáradtam ki, voltam Synithoson, meg a Műjégen korizni, és ma is megyek.
Jól telt a szombat is. Tegnapelőtt meg megleptem magam egy üvegből készült pacival a Vörösmarty téran. Aztán tegnap is elmentem oda, csak immár Anyummal. Meg az Oktogonra is átnéztünk. De most rohanok, mert éhes vagyok. Jó étvágyat! JV!