A cipőből csizma lett, ami nagyon kényelmes és tetszik is.
Pénteken csodálatos volt, Niel főzte a vacsit :) Szombaton pihiztem, azaz megnéztem Anyuval Az Operaház Fantomját és este még a GyU-ba is belenéztem.
Vasárnap meg volt a fellépés, amin nagy sikerünk volt. Egy csomó ismerős eljött, akik nem jeleztek vissza, és egy olyat sem láttam, aki visszajelzett :) Tehát ott volt természetesen Anyukám (meg Niel családja) és az MTT,s küldöttség: Ar., An., K., Sz. és legnagyobb meglepetésemre egy kis virággal M. volt csapattársam :) Hajrá Zöld Sirály :) Köszönöm nekik, hogy eljöttek. Legközelebb 11-én szombaton leszünk Törökbálinton a Sportcsarnokban. Remélem, oda is eljönnek páran...
hétfő, november 06, 2006
szerda, október 25, 2006
Szerda szépen...
Hát, mi is történt...
Na, a cipő még nincs meg ,de van már elképzelésem róla, meg egy konkrét jelölt is, csak Anyumnak még megmutatom.
A kirándulás nagyon jól sikerült! Királyrétről fölcaplattunk a Foltán-keresztig, napoztunk, visszaértünk Királyrétre és egy jót ebédeltünk a Trófeásban :)
Nagyon kifáradtam, szóval vasárnap nem mentem kirándulni a családdal, hanem otthon maradtam, hajat vágtam meg tanultam :)
A hétfő gyorsan eltelt, aztán a kedd is, és már ma van :)
Gyorsan telik az idő, még fel sem ocsúdtam az évkezdésből, máris itt van a vizsgaidőszak... Na, mindegy, még nem festem az ördögöt a falra :)
Na, a cipő még nincs meg ,de van már elképzelésem róla, meg egy konkrét jelölt is, csak Anyumnak még megmutatom.
A kirándulás nagyon jól sikerült! Királyrétről fölcaplattunk a Foltán-keresztig, napoztunk, visszaértünk Királyrétre és egy jót ebédeltünk a Trófeásban :)
Nagyon kifáradtam, szóval vasárnap nem mentem kirándulni a családdal, hanem otthon maradtam, hajat vágtam meg tanultam :)
A hétfő gyorsan eltelt, aztán a kedd is, és már ma van :)
Gyorsan telik az idő, még fel sem ocsúdtam az évkezdésből, máris itt van a vizsgaidőszak... Na, mindegy, még nem festem az ördögöt a falra :)
péntek, október 20, 2006
Pompás péntek
Legalábbis annak néz ki. Megyek Niellel cipőt nézni, Ő ajánlotta fel, hogy elvisz pár boltba :) Na meg a hétvége is jónak igérkezik, csak legyen szép idő, mert megyünk kirándulni. Szombaton Niellel, vasárnap meg a családdal és Nieriellel :) De most rohanok fizkém laborra...
Addig egy szép kép:

Le melin Niel!
Addig egy szép kép:
Le melin Niel!
szerda, október 18, 2006
Szuper szerda
Ma teljesen jó napom volt. Találkoztam persze Niellel, ez mindig boldogsággal tölt el. A hétvégén csak az tartotta bennem a lelket, hogy tudtam, hétfőn láthatom.
Ma még találkoztam végre P.-lel is. Leültünk a Csokizóba, meg elmentünk fülhallgatót venni, miközben teljesen jól elbeszélgettünk, olyanakról is, amikről csak kevesekkel tudok beszélgetni. Nagyon jól esett látni, hogy jól van, jól érzi magát. Remélem, tényleg jól érezte magát velem. Aztán este meg hirtelen megjelen Nieriel, és egy keveset elbeszélgettünk. Kiderült, hogy a szombatra tervezett kirándulásra nem tud jönni, ezért megint csak ketten megyünk kirándulni Niellel a Királyrétre :)
Ma még találkoztam végre P.-lel is. Leültünk a Csokizóba, meg elmentünk fülhallgatót venni, miközben teljesen jól elbeszélgettünk, olyanakról is, amikről csak kevesekkel tudok beszélgetni. Nagyon jól esett látni, hogy jól van, jól érzi magát. Remélem, tényleg jól érezte magát velem. Aztán este meg hirtelen megjelen Nieriel, és egy keveset elbeszélgettünk. Kiderült, hogy a szombatra tervezett kirándulásra nem tud jönni, ezért megint csak ketten megyünk kirándulni Niellel a Királyrétre :)
szerda, október 11, 2006
"Szörcsölős" szerda
Igen, igen, már 1 órája bújom a netet, mert mobiltelefont szeretnék venni, lehetőleg minél olcsóbban, minél egyszerűbbet, 20-as kártyás számhoz. Nagyon remélem, hogy találok vmit, bár a vodkafonnál láttam egész olcsó készülékeket is, csak nem szeretnék szolgáltatót váltani. Ramélem, lesz valami :)
hétfő, október 09, 2006
Bolondságok - hülye hétfő
Kezdve azzal, hogy immár másodszorra felejtettem el találkozni az egyik tanárommal. Kész őrültnek éreztem magam. Hétfőn van a fizika laborom. Előző héten zh-t írtam, miután Niellel találkoztam, és teljesen elfelejtettem a másik találkozót. Ma meg az első laboralkalom után a vegyésztársaimmal mentem ebédelni és egészen kiment a fejemből a megbeszélt alkalom. Kész hülyének éreztem magam. De ma msn-en megbeszéltük, hogy utcsi alkalom szerdán 15 órától az Ch-ban az áltkém laborban. Ide is felírom, emrt ezen múlik 2 kreditem, és én nem hagyom magam! Ráadásul Niel sem jöhetett értem, mert megfázott - valószínűleg én fertőztem meg szegényt - és inkább hazament. Legközelebb szerdán találkozunk. De addig is él szívemben a hétvége emléke, ismét Verőcén voltunk. ("Nem szedünk inkább diót?" :DDD) Csodás időnk volt, elsétáltunk Kismarosra, aztán meg almát és diót szedtünk, jól elvoltunk. Bár pénteken nem mentünk táncolni, amit kicsit bánok, de így legalább még aránylag időben értünk ki az 1 órás vonatkésést nem számítva... Visszafele meg alig fértünk fel a vonatr. Áldatlan állapotok vannak, de mit panaszkodjak? Csak hétvégén és csak néha megyek MÁVval, másoknak meg ez a mindennapok része, kétszer is. Én meg csak a 61E-vel "büszkélkedhetek" (20perces úton 55 perces negatív csúccsal), na meg a kettes metró felújításával, jah, és hogy ki ne hagyjam, a 49-es villamos majdani leállására (a 47-es már nem közlekedik a 4-es metró építése miatt), amikoris lezárják a Szabadság hidat. De nem panaszkodom, mert van egy szerető szerelmem, tehát boldog vagyok :)
Remélem, a holnapi nap jobb lesz. Bár Niel nélkül...
Jah, ma terveztem találkát P-lel is, de meghíúsult a rossz kedélyállapotom miatt, sírtam is egy keveset. Majd jövő hétfőn összehozom. Esetleg hétvégén. Nagyon vágyom már látni - többek között is - Őt. Na, megyek. Aki még itt van, annak csillagos éjszakát és szép álmokat!
Remélem, a holnapi nap jobb lesz. Bár Niel nélkül...
Jah, ma terveztem találkát P-lel is, de meghíúsult a rossz kedélyállapotom miatt, sírtam is egy keveset. Majd jövő hétfőn összehozom. Esetleg hétvégén. Nagyon vágyom már látni - többek között is - Őt. Na, megyek. Aki még itt van, annak csillagos éjszakát és szép álmokat!
kedd, október 03, 2006
Keddecskén
Az előző hétvégém csodálatos volt!
Kezdődött azzal, hogy pénteken Niel meglepett egy mozival. A Szindbádban néztük meg a Tigris a hóban cimű Benigni filmet, és nagyon tetszett. Másnap meg jött hozzánk Niel, és együtt elmentünk a közeli usziba, aztán meg bicikliztünk, majd sétáltunk egy kicsit, aztán ebédeltünk - Anyu nagyon finomat sütött-főzött :) Majd egy Game of Life társassal fejeztük be a napot. Csodásan éreztem magam :)
A vasárnap a tanulásé volt, mert hétfőn zh-ztam fizikából, ami nem is lett olyan rossz.
Mostanában olyan furákat álmodok. Azt álmodom, hogy nem Niellel, hanem például P.-lel vagyok együtt, vagy teljesen ismeretlen srácok az álombéli szerelmeim. Reggel meg úgy érzem, mintha "megcsaltam" volna Nielt...
Remélem, nem álmodom többet ilyeneket...
Kezdődött azzal, hogy pénteken Niel meglepett egy mozival. A Szindbádban néztük meg a Tigris a hóban cimű Benigni filmet, és nagyon tetszett. Másnap meg jött hozzánk Niel, és együtt elmentünk a közeli usziba, aztán meg bicikliztünk, majd sétáltunk egy kicsit, aztán ebédeltünk - Anyu nagyon finomat sütött-főzött :) Majd egy Game of Life társassal fejeztük be a napot. Csodásan éreztem magam :)
A vasárnap a tanulásé volt, mert hétfőn zh-ztam fizikából, ami nem is lett olyan rossz.
Mostanában olyan furákat álmodok. Azt álmodom, hogy nem Niellel, hanem például P.-lel vagyok együtt, vagy teljesen ismeretlen srácok az álombéli szerelmeim. Reggel meg úgy érzem, mintha "megcsaltam" volna Nielt...
Remélem, nem álmodom többet ilyeneket...
szerda, szeptember 27, 2006
szerda, szeptember 20, 2006
Csalódottság
Engem egészen megdöbbentettek a Szabadság téren történtek. Azt hittem, ilyesmi csak külföldön történhet (l. legutóbb Franciaország), de tévedtem. Tegnap reggel néztem a tévét, és szó szerint zokogtam, hogy ilyenek megtörténnek, hogy emberek ily módon fejeznek ki vmit. Ki is kapcsoltam a tévét, igyekszem elkerülni a híreket. Nagyon összejött most minde.n.. Csalódtam a magyarokban, illetve egy részükben. Békés demonstrációval sokkal többet lehet elérni, mint erőszakkal és fosztogatással. Ezek az események rányomják bélyegüket a tandíj bevezetése (vagy tudomisén, miért) ellen szervezett tiltakozásra is. Na, nem kesergek többet itt.
Vannak jobb híreim is. Pl. ma lesz az első holland órám, meg hogy tegnap Niellel felfedeztünk egy nagyon jó helyet az Angyal utcában Marika néni kávézóját, ahol remek túrós palacsintát ettem :)
Meg voltunk Az Operaház Fantomja előadáson a Madáchban Anyummal és Nieriellel :) Nagyon élveztük, bár a Fantom jobb is lehetett volna... Raoul simán leénekelte... Majd megyünk harmadszorra is megnézni ;)
Na, megyek, mert van még elintéznivalóm. Le melin Niel!
Vannak jobb híreim is. Pl. ma lesz az első holland órám, meg hogy tegnap Niellel felfedeztünk egy nagyon jó helyet az Angyal utcában Marika néni kávézóját, ahol remek túrós palacsintát ettem :)
Meg voltunk Az Operaház Fantomja előadáson a Madáchban Anyummal és Nieriellel :) Nagyon élveztük, bár a Fantom jobb is lehetett volna... Raoul simán leénekelte... Majd megyünk harmadszorra is megnézni ;)
Na, megyek, mert van még elintéznivalóm. Le melin Niel!
kedd, szeptember 12, 2006
Keddecskén...
31-e óta megint csak történt egy s más. A Bin Jip jó volt, amolyan művészfilmféle, nem értek hozzá. Viszont előtte voltunk a Széchenyi Fürdőben és vmi remek volt! Mindent kipróbáltunk, a szaunától kezdve a gőzkamrákig, a 16 fokostól a 40 fokos medencéig :)
2-án tábori taly, végre láthattam rég nem látott bolond tündéim :) Nagyokat csúszdáztam, a pulcsim körbejást, mivel nagyon jól ment a csúszdákon :) Aztán a Fornost bukása előadás után a többség elindult Nagymama palacsintázójába, de nekem elment a kedvem tőle (eszembe jutott vki, aki épp hiányzott) és a HÉV felé mentem, ahol is g-zel és D-rel összefutottam, és miután g elmesélte, hogy a palacsintázókra vár, és nem tudja merre is van az a hely, elmondtam Neki, hogy a többiekre hiába vár, más úton elindultak. De én azért elkísérem. Igy lett egy jó kis palacsintázással lezárva a napom :)
Aztán ismét Verőce, immár utoljára a suli előtt. Megint 3 nap, ami ismét csodás volt, bár Vácott kiderült, hogy zárva a strand, de a kertben azért leslagoztuk egymást :)
Aztán suli. Nem is olyan rossz, mert 3 napon ugyanakkor végzünk, csütörtökön meg találkozunk a kóruspróbán :)
Synithosra valószínűleg nem fogok tudni járni, mert pénteken négykor végzek az órarendem szerint. :'(((
2-án tábori taly, végre láthattam rég nem látott bolond tündéim :) Nagyokat csúszdáztam, a pulcsim körbejást, mivel nagyon jól ment a csúszdákon :) Aztán a Fornost bukása előadás után a többség elindult Nagymama palacsintázójába, de nekem elment a kedvem tőle (eszembe jutott vki, aki épp hiányzott) és a HÉV felé mentem, ahol is g-zel és D-rel összefutottam, és miután g elmesélte, hogy a palacsintázókra vár, és nem tudja merre is van az a hely, elmondtam Neki, hogy a többiekre hiába vár, más úton elindultak. De én azért elkísérem. Igy lett egy jó kis palacsintázással lezárva a napom :)
Aztán ismét Verőce, immár utoljára a suli előtt. Megint 3 nap, ami ismét csodás volt, bár Vácott kiderült, hogy zárva a strand, de a kertben azért leslagoztuk egymást :)
Aztán suli. Nem is olyan rossz, mert 3 napon ugyanakkor végzünk, csütörtökön meg találkozunk a kóruspróbán :)
Synithosra valószínűleg nem fogok tudni járni, mert pénteken négykor végzek az órarendem szerint. :'(((
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)